sundancetv

Sundance Film Festival 2017. Filmy z festiwalu w grudniu na SundanceTV! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dla wszystkich fanów kina niezależnego kanał SundanceTV przygotował wspaniałą niespodziankę – w pierwsze cztery soboty grudnia o 22:00 na kanale będzie można oglądać filmy, które w styczniu tego roku zachwyciły widzów na Sundance Film Festival. W ramach cyklu pokazany zostanie m.in. chiński komediodramat „Wolny i swobodny”, dokument badający konsekwencje wojny w Afganistanie „Legion braci” oraz ujmujący prostotą dramat „Columbus”.

30.11.2017SundanceTV

"Porwanie Heinekena". Miniserial biograficzny od 2 lipca na SundanceTV [ZDJĘCIA]

Geniusz biznesu, hedonista, zazdrosny kochanek, ojciec i bon vivant – Freddy Heineken – to jedno z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk i jedna z najbardziej kontrowersyjnych figur w historii Holandii. Sukces nie przyszedł mu łatwo – w latach 40. jego ojciec niemal doprowadził do upadku rodzinnego imperium browarniczego – jednak Freddy’emu udało się uratować firmę i uczynić z niej potęgę. Jak dokonał tego wyczynu? Jakim był człowiekiem? Na wnikliwy portret tej niezwykłej persony w serialu „Porwanie Heinekena” kanał SundanceTV zaprasza od 2 do 23 lipca, w każdą niedzielę o 22:00.

12.06.2017Porwanie Heinekena

"Striking Out". Irlandzki miniserial prawniczy od 4 maja na SundanceTV [WIDEO+ZDJĘCIA]

Młoda adwokat Tara Rafferty ma zaplanowane całe życie – pracuje w prestiżowej firmie prawniczej u boku swojego ukochanego narzeczonego, z którym dzieli także piękny dom w Dublinie. Jej świat rozpada się na kawałki, kiedy postanawia zaskoczyć swojego przyszłego męża niespodziewaną wizytą w jego drugim mieszkaniu, gdzie znajduje go w łóżku z inną kobietą. Tara postanawia zerwać zaręczyny, odejść z pracy i rozpocząć nowe życie. Czy odniesie sukces? Na perypetie ambitnej prawniczki ze złamanym sercem w serialu „Striking Out” kanał SundanceTV zaprasza od 4 maja w każdy czwartek o 22:00.

08.04.2017Striking Out

"Deep Water". Trzymający w napięciu australijski serial kryminalny już od 30 marca na SundanceTV [ZDJĘCIA]

W mieszkaniu znajdującym się przy Plaży Bondi zostają znalezione okaleczone zwłoki młodego mężczyzny. Do zbadania sprawy zostają przypisani detektywi Tori Lustigman i Nick Manning. Czy to brutalne morderstwo zostało dokonane w trakcie rabunku, czy popełnił je ktoś z bliskich ofiary, czy też może jest to zbrodnia motywowana nienawiścią wobec osób homoseksualnych? Na czteroodcinkowy thriller kryminalny „Deep Water” kanał SundanceTV zaprasza od 30 marca w każdy czwartek o 22:00.

27.03.2017Deep Water

"Jack Irish". Premiera pierwszego sezonu głośnego thrillera kryminalnego 15 grudnia na kanale SundanceTV [ZDJĘCIA]

Po światowym sukcesie trzech filmów o kryminalnych perypetiach Jacka Irisha, australijski prawnik po przejściach powraca. Tym razem widzowie zobaczą go w sześcioodcinkowym thrillerze, który przenosi ich z kulturalnego atolu Fitzroy do gwarnej Manili na Filipinach. Bohater wplątuje się w polowanie na czarownice powiązane z masakrą sprzed lat. Na pierwszy odcinek serialu „Jack Irish” SundanceTV zaprasza w czwartek 15 grudnia o 22:00.

24.11.2016Jack Irish

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×