Super Bowl 2019. Adam Levine z Maroon 5 z gołym, wytatuowanym torsem podczas Halftime Show!

Za nami 53. finał amerykańskiej ligi NFL - Super Bowl 2019. Po raz szósty triumfował zespół New England Patriots, który na stadionie w Atlancie pokonał walczących o drugi tytuł Los Angeles Rams 13:3. Podczas Halftime Show wystąpił zespół Maroon 5 z wokalistą Adamem Levine na czele.

Multimedia

Zespół Maroon 5 uświetnił finałowy mecz amerykańskiej ligi NFL. Podczas 53. Super Bowl zmierzyli się obrońcy tytułu New England Patriots oraz Los Angeles Rams. Po mało emocjonującym spotkaniu, z najniższym w historii finałów NFL wynikiem 13:3 po tytuł po raz 6. sięgnęli New England Patriots.

Poznajcie serialową córkę Joanny Kulig i Joela Kinnamana! Zobacz spot nowego serialu Amazona na Super Bowl!Zobacz więcej

Nie od dziś wiadomo, że Super Bowl to ogromne przedsięwzięcie nie tylko sportowe, ale także komercyjne i rozrywkowe. Co roku firmy i koncerny międzynarodowe wydają miliony na emisję spotów reklamowych podczas meczu. Wielkim wydarzeniem jest też Halftime Show, czyli występ gwiazdy w przerwie meczu. W tym roku wielu artystów odmówiło występu w ramach protestów przeciwko polityce rządu i prezydenta USA. Kiedy ustalono, że na Halftime Show wystąpi zespół Maroon 5, lider legendarnej grupy Pink Floyd, Roger Waters, namawiał Adama Levine do przyklęknięcia podczas hymnu Stanów Zjednoczonych - na znak protestu.

Koncert Maroon 5 odbył się bez skandali. Zespół pokazał się z najlepszej strony, a Adam Levine zaczął występ ubrany w koszulkę, bluzę i płaszcz, a skończył... z nagim torsem. Rozebrał się podczas wykonywania ostatniej piosenki - "Moves like Jagger". Za kulisami wszystko dokumentowała żona wokalisty, Behati Prinsloo. Na specjalnie stworzonej scenie na stadionie w Atlancie pojawili się też Travis Scott, Big Boi i Sleepy Brown.

Zobacz galerię

Źródło: RUPLTY/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×