Super Bowl 2020. Skandal z udziałem Beyoncé i Jaya-Z! Fani nie wybaczą im tego, co zrobili podczas hymnu USA?

Beyoncé, Jay-Z i ich córka Blue Ivy znaleźli się na trybunach podczas finału ligi NFL Super Bowl 2020. Ich zachowanie podczas wykonywania przez Demi Lovato hymnu USA spotkało się jednak ze słowami krytyki. Co zrobili?

Multimedia

Skandal na Super Bowl 2020

Beyoncé, Jay-Z i Blue Ivy wywołali falę reakcji swoim zachowaniem na Super Bowl 2020. Cała trójka nie wstała podczas hymnu USA śpiewanego przez Demi Lovato. Media spekulują, że to mógł to być gest poparcia wobec Colina Kaepernicka. W 2016 roku bojkotował hymn, sprzeciwiając się dyskryminacji rasowej w kraju.

Co ciekawe, wcześniej Jay-Z nawiązał współpracę z NFL i był współodpowiedzialny za produkcję show w przerwie rozgrywek. W tym roku w jego ramach zaśpiewały Shakira i Jennifer Lopez.

Shakira i Jennifer Lopez zachwyciły swoim Halftime Show w Miami! Wystąpiła też córka JLo!Zobacz więcej

Zachowanie Beyoncé, Jaya-Z i ich córki zostało nagrane przez jednego z kibiców. Pod wideo zamieszczonym w mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, krytykujących gwiazdy. Nie brakuje też mocnych słów. Czy to odbije się jakoś na popularności muzyków?

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Przesada (gość)

    To są gwiazdy.. ich się reguły nie trzymają i robią co chcą.. mnie też się zdarzyło nie wstac na hymnie, nie pójść do kościoła w niedzielę, nie wywiesic flagi na swieta narodowe i wielkiego halo nie ma. Wiem że ameryka to przesadnie patriotyczny kraj, więc niech dadzą już spokój. Polska jest tego doskonałym przykładem że patriotyzm powoli umiera.. niestety przez posunięcia pewnych osób w rządzie, sytuację która sztucznie jest poprawiona i sam fakt że młodzież G obchodzi co się dzieje w polityce, powoduje że takie zachowania będą się namnażać. Bo o co już dzisiaj walczyć?? Bóg, honor, ojczyzna?? Proszę was..

    03.02.2020 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×