"SuperDzieciak" 7.11.2015. Kto przeszedł do finału? [ZDJĘCIA]

Sprawdź, kto przeszedł do finału "SuperDzieciaka".

Multimedia

Jako pierwsze na scenie pojawiły się 14-latki z zespołu smyczkowego Appassionato. Dziewczyny do występu przygotowywały się z Adamem Sztabą i w programie zaprezentowały własną interpretacją Bacha. Zespół zdobył 75,5 punkta od ekspertów na widowni, 15 od Romy Gąsiorowskiej, 20 od Magdaleny Stużyńskiej, 21 od Dawida Kwiatkowskiego i 15 od Dariusza Michalczewskiego. W sumie 146,5 punkta.

Amelię Dessauer do półfinału przygotowywał Enej. Dziewczynka w stroju robaczka wykonała świetną akrobację. Niestety jurorzy zauważyli kilka niedociągnięć w jej występie. Amelia zdobyła 153,5 punkta.

Grażyna Łobaszewska trenowała z Piotrem Zubkiem, który w programie wykonał utwór "Szeptem" i zdobył 149,5 punkta.

Julii Rogowskiej w przygotowaniach pomógł Marcin Krajewski. Występ przyniósł Julii 139 punktów.

130 punktów otrzymała Zuzia Krupa - młoda tancerka, która do półfinału trenowała z Kaczoreksem.

11-letni basista Kamil Pyrek zdobył aż 181,5 punkta przez co z programem musiała pożegnać się Zuzia Krupa.

Olivia Skassa wspierana przez Edytę Herbuś otrzymała 195 punktów. W związku z tym z "SuperDzieciaka" odpadła Julia Rogowska.

Victoria Zielonka i Dominik Sopoćko, którzy przygotowywali się z Michałem Malitowskim. Duet zdobył 191 punktów i **z "SuperDzieciakiem" żegna się Appassionato.

Piotr Zubek musiał opuścić program po występie Marceliny Dąbek, która dostała 170 punktów.

181 punktów za występ Zuzanny Rosy zdyskwalifikowało Amelię Dessauer.

Do finału "SuperDzieciaka" przeszli: Zuzia Rosa, Olivia Skassa, Victoria Zielonka i Dominik Sopoćko, Kamil Pyrek, Marcelina Dąbek**

Komentarze

Skomentuj
  • Fikas (gość)

    Ten program to ze nada jak można zachwycać się dzieckiem i dawać wysokie noty a póżniej jesteś fajny lub fajna ale daje 10 lub 15 Nie mogłem patrzeć jak maluchy odpadały i płakały,np z 7 odcinka te 2 dziewczynki co pokazały klasę one powiny wejść do finału a nie śpiewaczki czy grających na istrumentach to nie ten program.

    19.11.2015 08:32
  • do marty (gość)

    ale Rosa nie jest zadna sierota ma nawet 2 mamy , mame i ciotke ktora jest jej oddana cala soba, biedny to tez moze ktos jest ale napewno nie ona, nie wiem jak mozna tak klamac , przeciez wszyscy wiedza jaka jest prawda!

    14.11.2015 20:02
  • ooooooooooo (gość)

    Szkoda że Zuzanny Rosy nie wezmą do Sejmu to już by była zupełna tragedia ciekawe jak Zuzanna Rosa by występowała w debacie politycznej? Ciekawa debata by była. Wszędzie ją wepchają. Niech skrócą wiek bycia posłem i niech wepchają ją za 4 lata do sejmu i zrobią z nią debatę.

    14.11.2015 17:04
  • Marta (gość)

    Rosa jest doskonałym przykładem tego jak media próbują robić ludziom pranie mózgów. To już jednak nie te czasy. Edukacja muzyczna zdecydowanie wzrosła i świadomość estetyki również. Nie wiem jakim cudem przeszła do finału, widocznie albo ma mocne plecy, albo ktoś na niej próbować będzie zrobić sobie reklame. Dzieciaki które są świadome swojej wartości, na to nie pójdą, albo nieliczne, wiec trzeba było wybrać biedne, osierocone, rude dziewczę ;)

    13.11.2015 23:02
  • ggg (gość)

    piszac zuzia macie na mysli ta mala a nie rose

    13.11.2015 21:40
  • Piesek (gość)

    Jak by były glosy telefoniczne to Zuzia i Amelka by wygrały.to są super dzieciaki.

    13.11.2015 21:06
  • Misiek (gość)

    Czytałam wszystkie komentarze i jestem w szoku nie rozumnie moim zdaniem ten program nadaje się do mam talent a nie Super dzieciak Te dziewczynki Amelka i Zuzia powiny wygrać to są super dzieci nie mogłem patrzeć jak Zuzia płacze ten taniec to był przepiękny tyle dyscyplin co ona robi to jest super dzieciak .

    13.11.2015 15:12
  • gggg (gość)

    takiego czegos jeszcze nie bylo zeby taka co obrzydliwie spiewa tak wysoko zaszla, wszystko sie da !!!! a matki nie mo wogole hahahha !!!!!!! co maja powiedziec dzieci ktore naprawde matki zmarly szok po prostu !!!!!!!!!!

    12.11.2015 19:54
  • jogi (gość)

    jak można udawać,że sie wychowuje dziecko bez matki?dla pieniędzy??????w głowie sie nie mieści,że ludzie mogą być tak perfidni!!!!!!!

    11.11.2015 19:57
  • Adam (gość)

    Dlaczego jest taki fałsz i obłuda ?! Rosa przeszła do finału z końcowego miejsca a wszędzie jest jako pierwsza. Pierwsza była OLIVIA . Rektor uczelni Łódzkiej filmówki nie bez kozery zabrania oglądania tvn-u i Polsatu, one zabijają sztukę i są dalekie od prawdy.

    11.11.2015 19:28
  • marian (gość)

    To jest koszmar co sie w tym programie wyprawia, mieli promować dzieci a sprowadzają ich do parteru ... nie uczciwy, prostacki, bez wyobraźni . Dokładnie tak jak ta cała Rosa. Dla mnie ona i ten program to jedna wielka sciema !

    11.11.2015 18:49
  • lis (gość)

    jakie to klamstwo , ze ojciec zuzanny sam ja wychowuje, i ze nie maja kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co na to mama zuzki? istna obluda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    11.11.2015 12:28
  • nie uczestnik (gość)

    mam wyzsze wyksztalcenie muzyczne, napisze jedno wokal zuzanny to duuuuzo nauki, na razie 4xnie

    11.11.2015 10:26
  • gosc (gość)

    ale po co to wszystko jest robione, zeby dzieci od malego widzialy m jaka jest niesprawidliwwosc, przeciez to mila byz program dla dzieci, a nie program o tym czyms co jest zuzzana r.

    11.11.2015 09:47
  • marta (gość)

    nie,nie jestem uczestniczką programu,ale byłam na nagraniach i wiem jak to wygląda i kto wygrał.....co do Zuzanny Rosy,śpiewa jak śpiewa,ale napewno byli od niej lepsi i nie przeszli do finału,przypadek?nie sądze...myśle,że komuś zależało żeby wyeliminować konkurencje....

    10.11.2015 21:21
  • bnvbcvbc (gość)

    Nawet jeśli jesteście uczestnikami programu to macie całkowitą racje ze Zuzanna Rosa jest żenująca i niektóre dzieci nie mają talentu. Mnie to nie przeszkadza, ponieważ macie całkowita rację.

    10.11.2015 18:38
  • gogo (gość)

    niestety niema zadnego glosowania, a nawet jak jest i tak juz wszystko wiadomo, masakra co bedzie !!!!!

    10.11.2015 13:34
  • gosc (gość)

    to jakas farsa 5 kogutow w spiewie Zuzanny Rosy w drugiej polowie ostatniej pisoenki i falsz na koncu, ale klamstwo z choroba, ona sie drze i dlatego nie dala rady do konca , nie dostaje nagrod na konkurasch a tu jakis koszmar , moze ktos to oceni kto sie zna !!!!!!

    10.11.2015 13:33
  • Do - marta (gość)

    A skąd ty wiesz że finał jest nagrany? co jesteś uczestniczką tego programu? tam też Marta występuje. To jak się nie będzie głosować to trudno. w Mam talent wcześniej występują ale w ostatni dzień ludzie na nich głosują. To mówisz ze nie będziemy mogli wybierać? może i masz racje. W mam talent wcześniej występują ale w półfinałach i w finale dają możliwość ludziom głosować. Skąd tyle wiesz? Miejmy nadzieję że Zuzanna Rosa nie przejdzie.

    09.11.2015 16:53
  • marta (gość)

    nie bedzie można głosować ponieważ żaden odcinek nie jest na żywo,finał też już jest nagrany i wiadomo kto wygrał...