"SuperDzieciak". Gwiazdy pomogą przygotować się uczestnikom do półfinału [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę pierwszy półfinał programu "SuperDzieciak". W programie pojawią specjaliści, a wśród nich wiele gwiazd. W talent-show Polsatu będą przygotowywać uczestników do półfinałowych występów.

Multimedia

"SuperDzieciak" - Polsat, sobota, 7.11.2015, godz. 20:05

Igor Herbut, Adam Sztaba, Grażyna Łobaszewska, Edyta Herbuś, Michał Malitowski, Grupa MoCarta, zespół Enej, Michał "Kaczoreks" Kaczorowski, Filip Sojka i Marcin Krajewski - to właśnie oni, podczas warsztatów MasterClass, pomogą dzieciakom przygotować się do pierwszego półfinału nowego talent-show Polsatu. Specjaliści będą pracować z uczestnikami programu "SuperDzieciak", m.in.: nad ekspresją na scenie, interpretacją tekstu, techniką oraz wyrażaniem emocji podczas występów.

CZYTAJ TAKŻE:
"SUPERDZIECIAK". ZOBACZ, KTO WYSTĄPI W PIERWSZYM PÓŁFINALE [WIDEO]
"SUPERDZIECIAK". ROMA GĄSIOROWSKA UFUNDOWAŁA STYPENDIUM UCZESTNIKOWI SHOW! [WIDEO]

Z triem smyczkowym Appassionato będzie pracował Adam Sztaba, kompozytor i juror "Must Be The Music". Igor Herbut z zespołu LemON spotka się z wokalistką musicalową Zuzanną Rosą. Michał "Kaczoreks" Kaczorowski - zwycięzca czwartej edycji "Got To Dance. Tylko taniec", będzie trenował z Zuzanną Krupą, 9-letnią tancerką breakdance. Michał Malitowski, którego widzowie mogą oglądać w roli jurora w programie "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami", udzieli cennych rad młodym tancerzom Victorii Zielonce i Dominikowi Sopoćko. W półfinałowym odcinku talent-show "SuperDzieciak" pojawi się także legenda polskiej muzyki Grażyna Łobaszewska. Artystka będzie pracowała nad wokalem Piotra Zubka. 12-letnia harfistka Marcelina Dąbek będzie miała okazję spotkać się z Grupą MoCarta, a gimnastyczka artystyczna Olivia Skassa z Edytą Herbuś. W programie zobaczymy także Marcina Krajewskiego, jednego z najbardziej uzdolnionych polskich baletmistrzów, który będzie pracował z młodziutką baletnicą Julią Rogowską. Basista Filip Sojka zdradzi tajniki gry na gitarze basowej 11-letniemu Kamilowi Pyrkowi. W sobotnim odcinku wystąpi także zespół Enej, który będzie wspierał 8-letnią akrobatkę Amelię Dessauer.

Jakich rad specjaliści udzielą swoim podopiecznym? Kto przejdzie do wielkiego finału pierwszej edycji programu "SuperDzieciak"? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
 • widz (gość)

  zuzanna rosa najgorsza ze wszystkich uczestnikow , nie wiadomo dlaczego dobrze oceniana przez Jury?

  10.11.2015 16:14
 • jhjjhh (gość)

  Kamil Pyrek zasługuje na 1 miejsce. Szkoda ze Zuzanna krupa odpadła i odpadłą także Amelka. Nie dopuścimy 15 letniej Zuzanny Rosy do nagrody!!!!

  09.11.2015 08:50
 • hjgh (gość)

  Ludzie głosujcie na Kamila!!! Nie dopuśćmy 15 letniej Zuzanny do nagrody an którą sobie nie zasługuje!!!!!

  09.11.2015 08:25
 • fgddfg (gość)

  15 letnia Zuzanna to żenada!!!! będę głosował na Kamila bo nie ma na kogo głosować!!!! Ludzie głosujcie na Kamila i Marcelinę nie możemy dopuścić 15 Letniej Zuzanny do nagrody na którą sobie nie zasłużyła!!!!! Głosujcie na Kamila i na Marcelinę aby 15 letnia Zuzanna nie przeszła trzeba robić to samo jak było w wyborach parlamentarnych w których robiło się wszystko aby PO nie doszło do władzy teraz tutaj zrobimy podobnie i nie dopuścimy Zuzanny do koryta!!!! Zuzanna nie zasługuje na żadne pieniężne nagrody!!! będę głosował na tych którzy maja prawdziwy talent!!!

  09.11.2015 07:58
 • magdalena (gość)

  Zuzia musisz wygrać!!!!!!

  07.11.2015 20:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×