"#Supermodelka Plus Size" odcinek 4. Odpadły Monika i Karolina. Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejne zadania za uczestniczkami programu "#Supermodelka Plus Size"! Które dziewczyny musiały pożegnać się z marzeniami o byciu modelką?

Multimedia

Czas na kolejną niespodziewaną pobudkę w Domu Modelek! Jej inicjatorem był oczywiście Rafał Maślak, który przeprowadził z dziewczynami poranny rozruch. Następnie modelki pojechały na Farmę Iluzji, gdzie czekali na nią - oprócz Rafała - Emil Biliński i Jarosław Szado, który miał nauczyć dziewczyny chodzić po wybiegu. Uczestniczki, które patrzyły w podłogę czekała kara, która miała je dosięgnąć później.

Metamorfozy uczestniczek. Zobacz, jak się zmieniły! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejne zadanie koordynowała Ewa Zakrzewska. Była nim komercyjna sesja zdjęciowa. Dziewczyny same musiały stworzyć sobie stylizacje do tematu "randka". Zdjęcia wykonywał Maciej Piórko - fotograf specjalizujący się w zdjęciach reklamowych. Większość uczestniczek przebywała na planie zdjęciowym po raz pierwszy w życiu. Niestety, Monika i Karolina nie poradziły sobie najlepiej. Konkurencję wygrała natomiast Justyna Czajka, która w nagrodę pojawi się na zdjęciach jesiennej kolekcji marki KappAhl.

Następnego dnia rano w Domu Modelek pojawił się Emil, który postanowił stanąć na straży porządku w domu. Postanowił też, że czas na karę za pierwsze zadanie. Monika, Julita, Wiktoria, Patrycja i Joanna musiały przebiec w szpilkach tor przeszkód z plecakiem pełnym kamieni na plecach. Patrycja, która była najszybsza, nie musiała sprzątać.

Szczere wyznanie Joanny! Jak zareaguje Emil Biliński? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ostatnie zadanie to bajkowy pokaz w klimacie "Alicji w krainie czarów". Każda z dziewcząt miała kompana na wybiegu - na plan wkroczyły psy. Po pokazie przyszedł czas na werdykt jurorów.

W 4. odcinku "#Supermodelka Plus Size" odpadły Monika Kasprowicz i Karolina Wagner!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×