„#Supermodelka Plus Size” odcinek 6. Sportowa sesja zdjęciowa i warsztaty cheerleadingu [WIDEO+ZDJĘCIA]

W szóstym odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, które wymagać będą siły fizycznej i siły charakteru. Sportowa sesja zdjęciowa, warsztaty cheerleadingu i pokaz przed wielotysięczną widownią - pokażą, jak dziewczyny poradzą sobie, kiedy rozmiar plus może stanowić utrudnienie bardziej niż dotychczas.

Multimedia

Szósty odcinek „#Supermodelki Plus Size” to moment, w którym w programie została już tylko połowa finałowej piętnastki. Na tym etapie widać wyraźnie rywalizację i determinację do walki o zwycięstwo. Pojawia się jednak też poczucie pustki i tęsknoty za kandydatkami, które pożegnały się z programem. Osiem dziewczyn, nadal biorących udział w programie, w kolejnym odcinku wystawione zostanie na próbę kondycji, siły walki i opanowania.

Trudne rozmowy, sesja z najbliższymi i pokaz bielizny dla strażaków! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas sportowej sesji zdjęciowej będą musiały zapozować w sytuacjach, które stanowić będą dla nich zupełną nowość – wcielić się w role sportsmenek. Sesja pokaże, czy są sprawne i potrafią zapanować nad emocjami, aby mimo ruchu, wyglądać perfekcyjnie na zdjęciu.

Po sesji kandydatki wezmą udział w warsztatach cheerleadingu pod okiem jednego z czołowych choreografów w Polsce - Krisa Adamskiego. Warsztaty dostarczą nie tylko zabawy, ale też olbrzymiego stresu. Mają one przygotować uczestniczki do pokazu w przerwie meczu Polska – Stany Zjednoczone - podczas rozgrywek Ligi Światowej, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce siatkowej. Dziewczyny zaprezentują się przed wielotysięczną widownią w jednej z największych aren sportowych w Polsce, ale też milionami widzów na całym świecie. Jak sobie poradzą, kiedy nie będą miały możliwości powtórzenia pokazu? Czy nie zawstydzi ich tak wielka skala wydarzenia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×