Superniania schudła 20 kg i przerwała dietę. Dlaczego?

Dorota Zawadzka schudła 20 kilo dzięki restrykcyjnej diecie. Superniania przez udział w "Tańcu z gwiazdami" musiała z niej zrezygnować.

Multimedia

Dorota Zawadzka przez wiele miesięcy była na diecie Dukana opartej na białku - podaje tygodnik "Świat i Ludzie". Teraz superniania musiała zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe.

Dieta Dukana nie jest zalecana osobom uprawiającym sport, a superniania od dwóch miesięcy intensywnie trenuje do "Tańca z gwiazdami". Niestety, Zawadzka musiała zrezygnować ze swojej diety, gdyż jej kontynuacja mogłaby oznaczać nagłą utratę energii, a nawet omdlenia.

 • Dorota musi teraz jeść wszystko, co niezbędne dla zdrowia przy wykonywaniu intensywnych, wyczerpujących ćwiczeń - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem osoba z ekipy show. - Owszem, jej waga stanęła w miejscu, co nieco ją zmartwiło. Robert (mąż) uspokaja ją, że tak trzeba. Do dawnej diety wróci po programie.

Zobacz również: Wiśniewski odbiera żonie nazwisko i... ksywkę!

Czytaj także: Zobacz, jak schudła Super Niania, Dorota Zawadzka! Niania w "Tańcu z gwiazdami"! Niania w reklamie

Komentarze

Skomentuj
 • Robert (gość)

  Super ... chyba teraz ma prawie idealną wagę jak dla mnie ... no może jeszcze z 5-7 kg mniej ... ale Broń Boże by straciła kolejne 20 kg ... byłby kościotrup .. a tak fajna kobitka o naturalnych kształtach jest z niej teraz !!

  19.10.2010 14:23
 • mmm (gość)

  Nawet jak schudnie 30 kg, to i tak nie będzie miała seksapilu.

  18.10.2010 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×