Superniania w ciąży!?

Nieco sensacyjny wpis pojawił się na blogu Doroty Zawadzkiej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: SUPERNIANIA ZNÓW SIĘ ODCHUDZA NIANIA W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"

"Co czuje kobieta niedługo przed pięćdziesiątką, gdy widzi dwie różowe kreseczki na teście ciążowym?" - napisała Superniania.

To dość zaskakujące rozważania, bo tli się w nich sugestia, że może chodzić o samą autorkę tych słów. Dalszy fragment wpisu Zawadzkiej idealnie opisuje ją samą:

"Ale i tak najgorsze, że dopiero co stracone kilkanaście kilogramów wróci jak bumerang, w tym wieku już nie jest łatwo zgubić nadwagę... Gdzie ubiera się starsza mama?".

CZYTAJ TAKŻE: SUPERNIANIA SCHUDŁA 20 KG I PRZERWAŁA DIETĘ. DLACZEGO? SUPERNIANIA ZEMDLAŁA NA ULICY

A może jednak Superniania postanowiła tylko przypomnieć o swoim istnieniu a rozważania o ciąży 50-latki to tylko ćwiczenie myślowe i prowokacja?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • gagagaga (gość)

  macccc@... Właśnie .. można się załamać jak się czyta niektóre fora. Dziś czytałam temat w którym matka była wielce zaniepokojona, że w przedszkolu dzieci muszą za kare siadać na jakimś karnym krzesełku. O Boże, czy to nie zniszczy ich wrażliwej psychiki martwiła się jedna mamusia. Na innym czytałam jak matka prosiła o pomoc bo ma genialną sześciolatkę i szkoła publiczna ma dla jej córki za niski poziom. Najlepsze jest to, że pod jej tematem było chyba ze 40 odpowiedzi matek, które też maja genialne dzieci i się martwią że ich geniusz przepadnie w szkole. Wątpię aby owe matki "wyprodukowały" normalne dzieci.

  05.04.2012 01:10
 • macccc@...

  Jakby była trochę młodsza i trochę szczuplejsza, to fajna babka z tej p. Doroty. Jaki świat byłby cudowny gdyby każda kobieta miała taką wiedzę jak ona i wykorzystałaby ją. Z drugiej strony jej programy uświadamiają jacy debile nas dookoła otaczają a najgorsze jest to, że większość "rodziców" powinna mieć zakaz wychowywania dzieci, a rząd nic sobie z tego nie robi !!!

  04.04.2012 21:48
 • gagagaaaaaaaaaa (gość)

  To czeka ja sporo stresu przy każdym badaniu prenatalnym.. no i musi zdążyć wychować dziecko.

  04.04.2012 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×