supernova

"Ludzie i bogowie". Anna Mrozowska zachwyciła w serialu Bodo Koksa! Gdzie wcześniej mogliśmy podziwiać gwiazdę serialu TVP?

Przed nami wielki finał 1. sezonu serialu "Ludzie i bogowie", który okazał się produkcją, dzięki której widzowie poznali nowych, jeszcze nieogranych aktorów i aktorki. Jedną z nich bez wątpienia jest Anna Mrozowska, która brawurowo wcieliła się w postać Zosi. Gdzie wcześniej mogliśmy podziwiać gwiazdę serialu TVP? Ile ma lat? Sprawdźcie!

06.12.2020Ludzie i bogowie

Młodzi i Film 2020. 10 filmów walczy o Wielkiego Jantara! Film o Tomku Komendzie będzie największym hitem festiwalu?

Doskonałe wieści dla fanów polskiego kina. Właśnie wystartował 39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film 2020! Do Koszalina przyjechali najlepsi polscy debiutanci filmowi, którzy zawalczą o Wielkiego Jantara! Jaki film okaże się czarnym koniem imprezy? Zdaniem wielu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" może być największym hitem festiwalu!

01.09.2020Młodzi i Film 2020

"Supernova" [RECENZJA]. Wstrząsający i autentyczny obraz Polski w świetnym debiucie Bartosza Kruhlika! Mocniejszy od filmów Vegi?

Patryk Vega zapowiadał, że jego "Polityka" wstrząśnie Polską i kompletnie zmieni polityczne nastroje w kraju, a tymczasem otrzymaliśmy sklejkę czerstwych memów. Bartosz Kruhlik za to nie rzucał żadnymi obietnicami, natomiast jego film "Supernova" - z polityką na drugim planie - to wstrząsający i autentyczny obraz Polski. O tym filmie będzie się mówiło jako o wydarzeniu 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

23.11.2019Recenzja

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×