Supreet Kaur

Przeczytaj także:

"Ratownicy z indyjskiej dżungli". Opowieść o ludziach, którzy walczą o dobro zwierząt. Gdzie oglądać?

Indie, kolebka wspaniałych cywilizacji, kraj niezliczonej liczby zabytków, który zadziwia głęboką duchowością i mistycyzmem swoich tradycji. Jednocześnie, to kraj ciągnących się kilometrami slumsów, z wieloma problemami ekologicznymi i demograficznymi. W programie "Ratownicy z indyjskiej dżungli" zobaczymy, jak dba się tam o dobro zwierząt.

22.01.2020Ratownicy z indyjskiej dżungli

"Kobieta na krańcu świata" sezon 11. Jakie kraje w nowym sezonie odwiedzi Martyna Wojciechowska? Historie tych kobiet poruszą serca widzów!

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie – ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż. W 11. sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” odwiedzi m.in. Koreę Południową, Meksyk, Izrael, RPA, Indie oraz Senegal! Po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli obejrzeć jeden z odcinków w technologii VR również w kinach!

22.08.2019Kobieta na krańcu świata

"Indyjskie lato". Hindusi wciąż walczą o suwerenność, czyli drugi sezon serialu na CBS Europa

Indie, 1935 roku. Działacze nielegalnej Partii Niepodległości nie ustają w swych dążeniach do odzyskania wolności. Jednak Brytyjczycy nie mają zamiaru zrezygnować z kolonii i rozszerzają kompetencje swojego rządu. Prowadzi to do coraz silniejszych niepokojów w całym kraju. Życie uwikłanych w te wydarzenia bohaterów zmienia się nieodwracalnie. Ich losy będzie można śledzić w 2. sezonie serialu „Indyjskie lato”, na który kanał CBS Europa zaprasza od 4 września w każdą niedzielę o 21:00.

17.08.2016Indyjskie lato

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×