Suri Criuse ma 8 ochroniarzy!

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes żyje w złotej klatce.

Była asystentka Toma Cruise'a udzieliła wywiadu amerykańskiemu magazynowi "US Weekly", w którym opowiedziała o ochronie, jaką aktor zapewnia swojej córce Suri.

CZYTAJ TAKŻE: KATIE HOLMES WIELE ZYSKAŁA OD TOMA CRUISE'A TOM CRUISE - 400.000 DOLARÓW ALIMENTÓW ROCZNIE

- Tom ma zawsze ze sobą czterech ubranych zwyczajnie ochroniarzy, których nie pierwszy rzut oka w ogóle nie widać. Dwa razy większą obstawę ma jego córeczka Suri. Katie także jest przekonana, że koszta się nie liczą w przypadku bezpieczeństwa córki, która budzi ogromne zainteresowanie mediów oraz ludzi na ulicy. Dlatego chronią ją za wszelką cenę. Ona żyje w klatce - powiedziała kobieta.

- Ochroniarze są bardzo dobrze wyszkoleni. Mają pozwolenie na posiadanie broni, której nie zawahają się użyć. Kiedy Suri przebywa w Los Angeles, broń trzymają w limuzynie, natomiast na ulicach Nowego Jorku mają obowiązek mieć ją przy sobie. Tom uważa, że Katie nie potrafi ochronić córki i pozwala jej na zbyt wiele - dodaje. Ochrona Suri kosztuje jej rodziców ok. 30 tys. dolarów miesięcznie. CZYTAJ TAKŻE: SURI CRUISE POZNAŁA WRESZCIE KUZYNÓW CZY TOM CRUISE WYDA CÓRKĘ SCJENTOLOGOM? KATIE HOLMES OBAWIA SIĘ O LOS MAŁEJ SURI

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×