"Surprise, surprise!". Stefano Terrazzino i Wojciech Błach prowadzącymi show!

Wiadomo już, kto poprowadzi wiosenną nowość Telewizji Polsat, "Surprise, surprise!". Razem ze Stefano Terrazzino gospodarzem będzie aktor Wojciech Błach!

Multimedia

"Surprise Surprise" to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Dziś, często po wielu latach ktoś będzie im chciał za to podziękować.

CZYTAJ TAKŻE:

WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU 2014. NOWY SERIAL, SHOW I PARADOKUMENT! [ZDJĘCIA]
"SURPRISE, SURPRISE" W POLSCE! POLSAT SZUKA UCZESTNIKÓW

Program określany jest przez wielu ikoną brytyjskiej telewizji – format odnosi od lat oszałamiający sukces nie tylko na Wyspach. Emitują go stacje między innymi w USA, Włoszech, Holandii i Chinach.

Po wielu domysłach i plotkach, wiadomo już, że show poprowadzą" aktor znany widzom z takich seriali jak m.in. "Pierwsza miłość", "Skazane", "Szpilki na Giewoncie" czy "Na Wspólnej" - Wojciech Błach oraz ulubieniec Polek, tancerz, aktor i wokalista - Stefano Terrazzino!

"Surprise, surprise!" - premiera w sobotę, 12 marca o godz. 20:00 w Polsacie!

Komentarze

Skomentuj
  • dimii (gość)

    Błach beznadziejny! Dlatego taka oglądalność

    14.08.2016 17:13
  • ccc (gość)

    Błachu, super

    11.02.2016 23:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×