Sven Hannawald w TVP1 będzie komentował konkurs skoków narciarskich!

We wtorek 4 marca skoczkowie narciarscy będą rywalizować w fińskim Kuopio. Wtorkowe studio w TVP1 poprowadzi Maciej Jabłoński, a jego gościem będzie słynny Sven Hannawald!

TRANSMISJA ZAWODÓW PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH W KUOPIO, WTOREK 4.03.2015, TVP1, GODZ. 16.45

Zawodnicy zmierzą się na skoczni Puijo w fińskim Kuopio. Podczas poprzedniego konkursu Pucharu Świata na tym obiekcie Kamil Stoch odniósł zwycięstwo i przybliżył się do zapewnienia sobie miejsca w czołowej trójce klasyfikacji generalnej. Teraz Polak ma nadzieję powtórzyć tamten sukces. Rewelacyjne wyniki ostatnich tygodni przekonują kibiców, że biało-czerwony mistrz sięgnie po Kryształową Kulę PŚ siedem lat po triumfie Adama Małysza.

Zawody będą komentować Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio w TVP1 poprowadzi Maciej Jabłoński, a jego gościem będzie Sven Hannawald, trzykrotny medalista olimpijski (złoty w drużynie w 2002 roku), czterokrotny medalista mistrzostw świata (złoty w drużynie z 1999 i 2001 roku), oraz dwukrotny mistrz świata w lotach (2000 i 2002). Dwa razy w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata zajmował drugie miejsce. To również jedyny skoczek w historii, który wygrał Turniej Czterech Skoczni, odnosząc przy tym cztery zwycięstwa w poszczególnych konkurach (sezon 2001/02) - informuje serwis media2.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×