świat gliniarzy

Przeczytaj także:

"Gliniarze" odcinki 343-346. Gwałt na cosplayerce i sprzątaczka z wirusem HIV. Natalia i Kuba załatwią Annie nową pracę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu!

21.05.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinki 339-341. Modelka erotyczna pobita! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariuszy wesprze jeszcze jedna para detektywów - Agnieszka Walczak i Adam Bogusz. Zdradzamy, co wydarzy się w tym tygodniu w serialu.

14.05.2019Gliniarze

"Gliniarze" odcinki 296-300. Ormiański seryjny gwałciciel grasuje w Warszawie! Co wydarzy się w 300. odcinku?

Serial „Gliniarze” opowiada o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji. W najnowszych odcinkach śledczy Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

11.03.2019Gliniarze

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×