"Świat się kręci" - nowy program Agaty Młynarskiej w TVP1 od 2 września

Od 2 września w TVP1 rusza "Świat się kręci" - nowy program studyjny, emitowany na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-19.15.

Multimedia

To rodzaj informacyjnego talk show, w którym poruszamy tematy społeczne, polityczne, kulturalne, lifestyle’owe. Nie zabraknie w nim również rozrywki na wysokim poziomie.

W ,,Świat się kręci" będą dyskusje o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Nie zabraknie w nim muzyki na żywo, spotkań z pasjonatami, przeglądu mediów czy poezji na żywo. Będziemy rozmawiać o książkach, płytach oraz miejscach, które w naszym kraju warto odwiedzić. Przekonamy się kto według naszych gości zmienił oblicze Polski ostatniego dziesięciolecia (cykl "Myśl inaczej") oraz kim są uznani za granicą Polacy (cykl "Made In Poland").

CZYTAJ TAKŻE: AGATA MŁYNARSKA ODCHODZI Z POLSATU I WRACA DO TVP! JESIENNA RAMÓWKA TVP1 2013! [ZDJĘCIA]

"Świat się kręci" to ,,świat w pigułce". Podany w nowoczesnej, przystępnej, inteligentnej i ciekawej formie. Najwyższą jakość przedstawianych tematów zapewni błyskotliwa, kulturalna i obdarzona poczuciem humoru gospodyni - Agata Młynarska.

W programie jest miejsce na rozmowę o europejskim kryzysie gospodarczym, fenomenie Wisławy Szymborskiej, nowej płycie Sylwii Grzeszczak oraz intrygujące eksperymenty naukowe.

Takiego programu jeszcze nie było! Od 2 września będzie się mógł o tym przekonać każdy widz, który spotka się z nami o 18.30. W pierwszym tygodniu czeka nas mnóstwo emocji, za sprawą gości: Piotra Gąsowskiego, Tomasza Sekielskiego, Michała Żebrowskiego, Beaty Pawlikowskiej, Edyty Górniak. O swoich inspiracjach muzycznych opowiedzą Stanisław Soyka i Mela Koteluk.

Komentarze

Skomentuj
 • Andrzej (gość)

  Ja niestety należę do grupy tych, którym program się nie podoba. Żenada, owszem ale może inna godzina, Abonament płacę od zawsze ale Ci który nie płacą, chyba mają rację

  05.09.2013 08:17
 • Kris (gość)

  Co w dzisiejszym programie robił Ogórek ? Kobieta pełna wstydu ukrywała tożsamość zmieniono jej głos a ogórek zwyczajnie się z niej nabijał. Jak dla mnie to ogórkowy program za długo nie przetrwa.

  04.09.2013 20:47
 • władysława (gość)

  to pierwszy tego typu talk-show w Polsce. Agata Młynarska jako prowadząca dostała dużą szanse na wielki powrót do łask TVP 1. Myślę, że będzie duże zainteresowanie tym programem

  03.09.2013 22:01
 • Henryk Krupa... (gość)

  Obejrzałem pierwszy odcinek programu.Podoba mi zarówno formuła jak też jego atrakcyjna realizacja ."Tak trzymać",co w natłoku różnych programów dobrych w mniejszości i nudnych w przewadze,nie jest sprawą łatwą.Drażni mnie jednak tzw.równoległe gadanie.Np.Pan Sekielski miał przekonujące argumenty,które w chaotycznej "kakofonii" były przerywane lub niesłyszalne.Czyżby dziennikarze nie pojmowali,dla kogo przygotowują programy?

  03.09.2013 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×