"Świat się Kręci" wraca 1 września do TVP1!

1 września pierwszy jesienny odcinek programu Świat się Kręci poprowadzą razem Agata Młynarska i Maciej Kurzajewski. Towarzyszyć im będą znakomici goście - Agnieszka Więdłocha, Kasia Zielińska, Marta Manowska, Antoni Królikowski oraz Józef Pawłowski.

Multimedia

Jednym z głównych tematów odcinka będzie rocznica wybuchu II wojny światowej. Świat się Kręci opowie o tej dacie z perspektywy młodych ludzi, aktorów grających najpopularniejszych filmach i serialach o tej tematyce – „Miasto 44” oraz „Czas Honoru”.

Kolejnym tematem będzie światowa akcja Ice Buckett Challenge poświęcona pomocy chorym na stwardnienie zanikowe boczne. Biorące w niej udział osoby znane osoby muszą wylać na siebie wiadra lodowatej wodą i wpłacić pewną kwotę na rzecz fundacji zajmującej się badaniami nad stwardnieniem. Gościem programu Świat się Kręci będzie Ewa Skowrońska - cierpiąca na tę chorobę, która opowie, ile silnej woli i determinacji potrzeba, by z nią walczyć.

Czy widzowie będą świadkami kolejnej spektakularnej odsłony Ice Buckett Challenge? Tak. Ale kto podejmie wyzwanie i obleje się woda w studio na oczach widzów, a kto będzie kolejnym nominowanym, sprawdzić trzeba będzie osobiście.

Świat się Kręci już 1 września 2014 w TVP1 o godz. 18:30

Komentarze

Skomentuj
  • gaa

    NIEEEEEE!!!! Chcę aby wróciła dobranocka!!! Na ABC puszczają w kółko te same bajki. gdzie BOB Budowniczy, Muminki, Gumisie, Stacyjkowo,...??? KRRiT mi napisała, że WIECZORYNKA w TVP 1 została zdjęta ze względu na małą oglądalność w grupie docelowej dzieci 4-15 lat. Gdy kierowałam to zapytanie do KRRiT moje dziecko miało 3 lata, więc nawet nie było brane pod uwagę. To gdzie ta misja telewizji publicznej przy takim podejściu. Takie gówno jak to ,cz M jak miłość to ma być misja???

    30.08.2014 14:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×