świat się kręci

Rinke Rooyens: Chyba udało mi się zerwać z wizerunkiem "Pana od rozrywki" [WYWIAD]

Kiedy w 2003 r. Rinke Rooyens założył firmę Rochstar nikt nie przypuszczał, że w telewizji zajdzie rewolucja. Holenderskie myślenie na polskim rynku okazało się strzałem w dziesiątkę i to właśnie dzięki niemu mogliśmy oglądać takie hity jak m.in. "Mamy Cię" czy "Jak oni śpiewają". Teraz Rooyens maksymalnie angażuje się w "Rinke za kratami". Dlaczego? Co takiego jest w tym projekcie?

26.10.2016Wywiad

"Świat się kręci". Jubileuszowy, 500. odcinek programu

499 odcinków temu Agata Młynarska „zakręciła światem”. To pierwszy program typu infotainment w Polsce, w którym prowadzący i goście dyskutują o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Od tej pory zrealizowano 21 000 godzin programu, który odwiedziło ponad 4 i pół tysiąca gości. Wszyscy oni uczestniczyli w ponad 1750 rozmowach na najróżniejsze tematy. W jubileuszowym 500. odcinku gościem będzie Anna Popek, która dołączy do grona prowadzących program – Agaty Młynarskiej oraz Artura Orzecha.

04.04.2016Świat się kręci

I nie wódź nas na dopalenie! – rusza nowy cykl w programie "Świat się kręci"

Są powszechnie dostępne, tanie i śmiertelnie niebezpieczne. Wystarczy zażycie jednej dawki, aby doszło do nieodwracalnych zmian w mózgu, nerkach czy wątrobie. Co gorsza sięgają po nie coraz młodsi – mowa o dopalaczach. Uzależnionych przybywa każdego dnia, a kolejne punkty dystrybucji wyrastają na polskich ulicach jak grzyby po deszczu. "Świat się kręci" rozpoczyna ogólnopolską debatę o problemie, który bulwersuje większość Polaków, a jednocześnie tak wielu z nich dotyka.

05.10.2015Świat się kręci

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×