"Świat w ogniu: Początki" odcinek 1. Harry zakochuje sę w Kasi. Niemieckie czołgi wkraczają do Polski!

Serial "Świat w ogniu: Początki" to produkcja BBC One z 2019 roku. W obsadzie nowej produkcji historycznej znaleźli się polscy aktorzy. Sprawdź, co wydarzy się w pierwszy odcinku "World of fire"!

Multimedia

"Świat w ogniu: Początki" odcinek 1. w piątek, 8.05.2020 o godz. 21:30 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Poruszająca opowieść o II wojnie światowej widzianej oczami uwikłanych w nią zwykłych ludzi, mieszkańców Wielkiej Brytanii, Polski, Francji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Po wybuchu wojny młody tłumacz Harry (Jonah Hauer-King ) przysięga pomóc swojej kochance Kasi (Zofia Wichłacz) w ucieczce z Polski.

Borys Szyc o rozmachu i wielkich pieniądzach w serialu BBC. "Legiony" i "Piłsudski" mogą się schować? [WYWIAD]Zobacz więcej

Akcja pierwszego odcinka serialu rozgrywa się latem 1939 roku. Tłumacz Harry pracuje w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie. Zakochuje się w kelnerce Kasi. Kiedy niemieckie czołgi wkraczają do Polski a Wielka Brytania wypowiada Niemcom wojnę, Harry i Kasia stają przed tragicznymi wyborami.

W obliczu zagrożenia życia jedynym sposobem, w jaki Kasia może pozostać bezpieczna, jest ucieczka. Harry może jej pomóc, ale jeśli to zrobi, będzie musiał wytłumaczyć się przed Lois Bennett (Julia Brown), którą zostawił w Manchesterze.

Polscy aktorzy rozpływają się nad nowym serial BBC. Rozmach przerósł ich oczekiwania!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×