"Świat w opałach" - nowy serial HBO od 22 czerwca

22 czerwca 2015 na HBO odbędzie się premiera nowego serialu komediowego "Świat w opałach" opowiadającego o konsekwencjach kryzysu geopolitycznego dla trzech kompletnie różnych mężczyzn

Multimedia

"Świat w opałach" ("The Brink") to nowy komediowy serial HBO z elementami czarnego humoru z udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa i Pablo Schreibera. Opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych mężczyzn. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 22 czerwca w HBO. Serial będzie również dostępny w HBO GO.

Kiedy zbuntowany generał przejmuje w Pakistanie władzę nad krajem i jego arsenałem nuklearnym, los świata spoczywa na barkach trzech zupełnie nieprzygotowanych do tej roli Amerykanów: sekretarza stanu Waltera Larsona (Tim Robbins), szeregowego pracownika Departamentu Stanu Alexa Talbota (Jack Black) i pilota myśliwca marynarki wojennej Zeke’a Tilsona (Pablo Schreiber).

W Islamabadzie Alex Talbot urzędnik Departamentu Stanu prosi swojego kierowcę, by zawiózł go na bazar, gdzie zamierza zaopatrzyć się w zapas marihuany. Po drodze zatrzymuje ich demonstracja uliczna, która przeradza się w gwałtowne zamieszki. Tymczasem w Waszyngtonie Sekretarz Stanu Walter Larson jedzie na spotkanie zespołu kryzysowego w Białym Domu, związane z eskalacją wydarzeń w Pakistanie. Kiedy prezydent USA i popierający agresywną politykę zagraniczną Sekretarz Obrony dowiadują się, że paranoiczny generał Umair Zaman grozi zagładą całego regionu, wprowadzają w życie plan zniszczenia pakistańskiego arsenału nuklearnego. Przebywający w Pakistanie Alex i lecący właśnie nad Morzem Czerwonym Zeke zostają wplątani w ryzykowną misję.

W rolach głównych w serialu "Świat w opałach" występują Jack Black (nominowany do nagrody Złotego Globu za role w filmach "Szkoła rocka" i "Bernie") jako Alex Talbot, Tim Robbins (zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w dramacie "Rzeka tajemnic", nominowany do Oscara za reżyserię filmu "Przed egzekucją") jako Walter Larson i Pablo Schreiber ("Prawo i porządek: Sekcja specjalna", serial HBO "Prawo ulicy") jako Zeke Tilson. Pomysłodawcami serialu są Roberto Benabib i Kim Benabib. Producentami wykonawczymi są Jerry Weintraub, Roberto Benabib i Jay Roach.

Premierowe odcinki serialu "Świat w opałach" będzie można oglądać od 22 czerwca w poniedziałki o godz. 23.30 w HBO. Tego dnia ruszają także w HBO drugi sezon serialu Detektyw oraz nowa produkcja HBO Gracze (Ballers). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

"Świat w opałach" od 22 czerwca 2015 o godz. 23:30 w HBO!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×