"Świat według Kiepskich". 29. sezon serialu w końcu doczeka się telewizyjnej emisji! Co nowego u Kiepskich?

Fani serialu "Świat według Kiepskich" w ostatnim czasie mieli kilka powodów do obaw. Z nieznanych przyczyn 29. sezon serialu dostępny był przez długi czas jedynie na platformie IPLA, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki "Kiepskich" w końcu pojawią się na antenie telewizji Polsat!

Multimedia

Wielkie było zdziwienie widzów, gdy okazało się, że zapowiadane na jesień 2019 roku odcinki 29. sezonu serialu "Świat według Kiepskich" nie trafiły na antenę Polsatu, tylko były dostępnie wyłącznie w sieci, na platformie IPLA. Sytuacji nie rozumieli nawet aktorzy, którzy byli zdezorientowani formą dystrybucji własnego serialu.

Teraz już jednak wiadomo, że Polsat wyemituje 29. sezon "Świata według Kiepskich". Nowe odcinki produkcji na antenie pojawią się już 7 marca (niedziela), o godzinie 19:30.

W 29. sezonie serialu "Świat według Kiepskich" będzie się działo. Dojdzie do podziału między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Czy mieszkańcy kamienicy, pomimo istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia pracy przez Ferdka (Andrzej Grabowski), w tym dla NASA.

Hanna Śleszyńska dołącza do obsady! Co wiemy o jej postaci? Zobacz więcej

Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny współpracując z amerykańską agencją kosmiczną? W kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾ pojawi się nowy lokator, Oskar (Sebastian Stankiewicz), który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców.

Jednocześnie warto dodać, że trwają prace nad 30. sezonem serialu "Świat według Kiepskich", który początkowo również dostępny będzie tylko w Internecie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • bibol (gość)

  Z tym 7 marca sam się zakręciłem

  07.03.2020 14:36
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Będę oglądał nowe odcinki „Świata według Kiepskich” w każdą sobotę. Thx!!!

  02.03.2020 18:29
 • Siamo (gość)

  Mówiąc szczerze to wszystkie odcinki obejrzałem na youtubie zanim polsat je zdjął.Napewno nie jestem jedyny.

  25.02.2020 22:04
 • Gość (2) (gość)

  Fajnie wreszcie będę mógł oglądać 29 sezon kiepskich w telewizji

  21.02.2020 01:34
 • Gość (gość)

  7 marca to sobota a nie niedziela

  20.02.2020 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×