"Świat według Kiepskich". Bartosz Żukowski prosi o wsparcie. Serialowy Walduś opublikował wstrząsające nagranie

Bartosz Żukowski jest znany tysiącom widzów z roli Waldemara Kiepskiego w hitowym serialu "Świat według Kiepskich". Aktor mocno wspiera organizację społeczną "Pogotowie dla zwierząt". W nagraniu prosi o pomoc dla zaniedbywanych zwierzaków, ale czy tylko one potrzebują wsparcia?

Multimedia

Bartosz Żukowski pomaga

Popularny aktor, odtwórca postaci Waldusia w serialu "Świat według Kiepskich", angażuje się w ratowanie okrutnie traktowanych, zaniedbywanych zwierząt. Jak bardzo ich los leży mu na sercu, pokazał w nagraniu z interwencji "Pogotowia dla zwierząt" w jednym z gospodarstw rolnych, w którym z bezbronnymi psiakami i klaczą nigdy nie obchodzono się "po ludzku".

Niewielkie gospodarstwo, a jaki ogrom cierpienia tam zobaczyliśmy. Ja chyba jestem zbyt nerwowy na obserwowanie takich sytuacji, bo od razu sam wymierzyłbym sprawiedliwość – relacjonuje Żukowski.

Kamil z "M jak miłość", Teresa z "Pierwszej miłości" i inne nieoczekiwane powroty! Kto wrócił po latach nieobecności?Zobacz więcej

Poruszeni internauci odpowiedzieli pozytywnie na ten apel w wielu komentarzach. Wielu z nich zaniepokoiła jednak wycieńczona twarz aktora. Czy aby wszystko z nim w porządku? Czy nic mu nie dolega?

Walduś co ci jest? Ciężko wyglądasz

Mam wrażenie, że nie tylko te zwierzątka są w potrzebie. Sądząc po wyglądzie Pan Bartosz Żukowski też wygląda jakby żył w trudnych warunkach i wymagał pomocy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • amnesya69 (gość)

  Walduś to harakteryzacja ? Czy taki "exluzywny menel" ? :D

  26.03.2021 14:14
 • Kiepski koniec (gość)

  Wal, duś.

  25.03.2021 00:24
 • Juzrk (gość)

  Walduś weź się za robotę a nie za wódę i ćpanie

  23.03.2021 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×