"Świat według Kiepskich". Bartosz Żukowski w roli modela. Na wybiegu towarzyszyła mu Monika Richardson!

Bartosz Żukowski dla wielu jest serialowym Waldusiem, synem Ferdka i Halinki Kiepskich. Aktor rzadko udziela się medialnie. Ostatnimi czasy zrobił wyjątek i zaprezentował się w roli... modela! Na wybiegu towarzyszyła mu Monika Richardson. Para miała niełatwe zadanie!

Multimedia

Bartosz Żukowski w roli modela. Na wybiegu towarzyszyła mu Monika Richardson!

Bartosz Żukowski to dla wielu polskich widzów nikt inny, jak Walduś Kiepski - syn Ferdka i Halinki Kiepskich, bohaterów kultowego już dziś serialu "Świat według Kiepskich". Aktor rzadko udziela się medialnie i nie pojawia się w zbyt wielu produkcjach, skupiając przede wszystkim na pracy w teatrze.

Bartosz Żukowski znowu na salonach. Tak dziś wygląda serialowy Walduś Zobacz więcej

Bartosz Żukowski w roli modela

W ostatnim czasie media obiegły zdjęcia, na których Żukowski wydawał się być w nienajlepszej formie. Wygląda na to, że to już przeszłość a aktor wrócił do pełni sił.

Bartosz Żukowski niedawno wziął udział w charytatywnym pokazie mody. Zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się na profilu na Instagramie jego wybiegowej partnerki - Moniki Richardson!

Parka z zegarka, czyli nasze wczorajsze hop-siupy z @b.zukowski. Fajny kolega i ma poczucie humoru, a to było wczoraj potrzebne, bo było 30 stopni w cieniu… Najważniejsze, że to w dobrej sprawie. Pozdrawiamy wszystkich modeli amatorów! To ciężka praca…😂😂

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×