"Świat według Kiepskich". Bartosz Żukowski znowu na salonach. Tak dziś wygląda serialowy Walduś

Bartosz Żukowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Popularność przyniosła mu rola Waldusia z serialu "Świat według Kiepskich". Dawno niewidziany aktor pojawił się na premierze sztuki w warszawskim Garnizonie Sztuki. Od razu przykuł uwagę fotoreporterów. Zobaczcie, jak dziś wygląda Bartosz Żukowski. Bardzo się zmienił?

Multimedia

Bartosz Żukowski - tak dziś wygląda Walduś z serialu "Świat według Kiepskich"

Bartosz Żukowski dał się poznać szerokiej widowni jako Walduś z sitcomu "Świat według Kiepskich". Popularność bardzo go męczyła, dlatego 10 lat temu zrezygnował z pracy i wyjechał do Niemiec. Tam spędził prawie sześć lat - pracowałem w konsulacie w Kolonii – opowiadał w magazynie „Tele świat”.

Kiedy wrócił do kraju, znowu zaczął grać w "Świecie według Kiepskich" oraz innych popularnych produkcjach filmowych i telewizyjnych jednak media wciąż rozpisywały się przede wszystkim o jego życiu prywatnym. Żukowski od kilku lat rozwodzi się z Ewą Coll, z którą ma córeczkę Polę. Wszyscy zastanawiają się, czy byli partnerzy dojdą w końcu do porozumienia.

Serialowy Walduś prosi o pomoc. Opublikował wstrząsające wideoZobacz więcej

28 października w warszawskim Garnizonie Sztuki odbyła się premiera sztuki pt. "The Strings, czyli sex, drugs i disco", w której zagrał m.in. Bartosz Żukowski. Gwiazdor "Świata według Kiepskich" chętnie pozował fotoreporterom do zdjęć.

Zobaczcie w galerii nowe zdjęcia Bartosza Żukowskiego. Wygląd serialowego Waldusia już zaniepokoił niektórych. -Wygląda na zmęczonego - zauważyła jedna z internautek.

Bardzo się zmienił? Oceńcie sami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OBSERWATOR (gość)

    WALDUŚ JESTEŚ WTRUDNEJ SYTUACJI, GDYBYŚ BYŁ KOBIETĄ TO ROBIŁBYŚ STRYPYS JAK TWE KOLEŻANKI DO TEGO NIE TRZA MIEĆ TALENTU. MOŻE OBRAŹ KOGOŚ A NAJLEPIEJ KACZORA LUB KATOLIKÓW TO JEST POLITYCZNIE POPRAWNE

    31.10.2021 07:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×