"Świat według Kiepskich". Ferdek Kiepski umiera! To koniec serialu?

"Świat według Kiepskich" zaskoczy widzów w nowym sezonie! W jednym z odcinków zobaczymy śmierć Ferdka Kiepskiego! Czy to oznacza koniec produkcji?

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - Ferdek Kiepski nie żyje!

Wystartował nowy sezon "Świata według Kiepskich". Już teraz wiadomo, że serial niejednokrotnie zaskoczy widzów. Jak pokazują zdjęcia z planu "Kiepskich", w jednym z odcinków zobaczymy śmierć Ferdka Kiepskiego (Andrzej Grabowski)!

Odchudzony Arnold Boczek! Zobacz, jak zmienił się Dariusz GnatowskiZobacz więcej

Koniec "Świata według Kiepskich"?

Czy śmierć głównego bohatera oznacza koniec produkcji serialu? Otóż odcinek, w którym zobaczymy Ferdka Kiepskiego w trumnie nosi tytuł "Śmierć i zmartwychwstanie", więc fani serialu mogą być spokojni. Kiepski powróci do żywych i pojawi się w kolejnych odcinkach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • MARIUSZ MECHTA TAK (gość)

    MARIUSZ MECHTA KIEPSKICH

    20.02.2020 22:41
  • Richardos (gość)

    KlakierTbg to nie jakas tam pupcia dupcia tylko elegancka dziewoja! Jest genialna! A jak sie nie podoba to fru na 13posterunek gdzie aktor nieudolnie naśladuje postać z filmu maska, robiąc przy tym miny jakby mu ktoś worek wkręcił w imadło

    13.02.2020 02:44
  • sss (gość)

    No własnie te nowsze odcinki sa lepsze lepszy sceanriusz sa bardziej życiowe i smieszniejsze te poczatkowe były za bradzo głupie i udziwnione nowe postaci sa lepsze od babki kiepskiej i listonosza tam sie chyba zminił scenarzysta ze tylko sobisZewsy sami pisza i nikt im sie nie wtraca tak powinno byc

    03.02.2020 12:20
  • KlakierTbG (gość)

    Od kąd pojawiła się ta pupcia dupcia cały serial zepsuła nienawidzę gdy gra w danym odcinku.Gdzie się podziały te pomysły co na początku.Odradzam teraz serial każdemu!!!!! Szkoda czasu i życia na mega denne odcinki

    11.01.2020 20:49
  • Tragedia (gość)

    Rozumiem śmieszne rodzime serialiki. Ale to od lat trąci patologią do tego stopnia; Znajomym osiedlającym się w Pl poznającym nasze życie i język tłumaczymy że to nie prawda! Nie oglądamy nie polecamy.

    06.01.2020 11:55
  • Gość 2020 (gość)

    A kiedy będą w telewizji nowe odcinki świata według Kiepskich

    04.01.2020 18:07
  • Bernadetta Wonssen (gość)

    Cudny nareszcie nowy sezon

    11.09.2019 22:09
  • Q (gość)

    Jeden z lepszych polskich seriali telewizyjnych

    11.09.2019 22:08
  • Niki 17 (gość)

    Mój ulubiony serial

    11.09.2019 22:08
  • Molenda 2 (gość)

    Dla mnie te nowe odcinki prezentują zupełnie inny poziom bardziej obecny Jolasia jest typową blond dominatorka a Walduś jej pantoflem

    11.09.2019 22:07
  • Wanda bez Niemca (gość)

    To serial komediowy, więc nikt nie powinien go odbierać doslownie, dla mnie jest super

    11.09.2019 22:06
  • Cypis (gość)

    Super s@ odcinki z Jolasi@

    11.09.2019 18:17
  • Kate (gość)

    Ja wolę te nowsze odcinki. Te stare właśnie wydają mi się glupawe. Nie wiem czemu ale nie lubiłam odcinków jeszcze tych z "babka Kiepska".

    11.09.2019 17:12
  • Widz (gość)

    Ten serial skończył już się dawno coraz bardziej zamiast śmiechu chce mi się Płakać żałosne się to robi

    11.09.2019 09:10
  • KG TEAM (gość)

    Nieeee ferdek z poznia

    11.09.2019 09:04
  • Malolepszy (gość)

    Kamidolowi się skończyły pomysły ale musicie przyznać że ten to ma łeb jak slkep

    11.09.2019 00:40
  • Patryk (gość)

    Wal Cię się wszyscy może i odcinki są coraz bardziej glupawe ale to jest klasyka nie mogę sobie wyobrazić przełanczając kanały na Polsacie i nie widzieć tego serialu to jest Polska klasyka tak jak Kevin Sam W Domu w Boże Narodzenie

    10.09.2019 22:56
  • AJI (gość)

    O nieee I tak tego już nie oglądam.

    10.09.2019 21:04
  • Sksi (gość)

    O nie płaczę to mój ukochany serial

    10.09.2019 20:09
  • XessusPL (gość)

    Tytuł powinnien być zgodny z prawdą a nie jakiś clickbait!

    10.09.2019 19:37
NowszeStarsze