"Świat według Kiepskich". Ferdek Kiepski umiera! To koniec serialu?

"Świat według Kiepskich" zaskoczy widzów w nowym sezonie! W jednym z odcinków zobaczymy śmierć Ferdka Kiepskiego! Czy to oznacza koniec produkcji?

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - Ferdek Kiepski nie żyje!

Wystartował nowy sezon "Świata według Kiepskich". Już teraz wiadomo, że serial niejednokrotnie zaskoczy widzów. Jak pokazują zdjęcia z planu "Kiepskich", w jednym z odcinków zobaczymy śmierć Ferdka Kiepskiego (Andrzej Grabowski)!

Odchudzony Arnold Boczek! Zobacz, jak zmienił się Dariusz GnatowskiZobacz więcej

Koniec "Świata według Kiepskich"?

Czy śmierć głównego bohatera oznacza koniec produkcji serialu? Otóż odcinek, w którym zobaczymy Ferdka Kiepskiego w trumnie nosi tytuł "Śmierć i zmartwychwstanie", więc fani serialu mogą być spokojni. Kiepski powróci do żywych i pojawi się w kolejnych odcinkach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bernadetta Wonssen (gość)

    Cudny nareszcie nowy sezon

    11.09.2019 22:09
  • Q (gość)

    Jeden z lepszych polskich seriali telewizyjnych

    11.09.2019 22:08
  • Niki 17 (gość)

    Mój ulubiony serial

    11.09.2019 22:08
  • Molenda 2 (gość)

    Dla mnie te nowe odcinki prezentują zupełnie inny poziom bardziej obecny Jolasia jest typową blond dominatorka a Walduś jej pantoflem

    11.09.2019 22:07
  • Wanda bez Niemca (gość)

    To serial komediowy, więc nikt nie powinien go odbierać doslownie, dla mnie jest super

    11.09.2019 22:06
  • Cypis (gość)

    Super s@ odcinki z Jolasi@

    11.09.2019 18:17
  • Kate (gość)

    Ja wolę te nowsze odcinki. Te stare właśnie wydają mi się glupawe. Nie wiem czemu ale nie lubiłam odcinków jeszcze tych z "babka Kiepska".

    11.09.2019 17:12
  • Widz (gość)

    Ten serial skończył już się dawno coraz bardziej zamiast śmiechu chce mi się Płakać żałosne się to robi

    11.09.2019 09:10
  • KG TEAM (gość)

    Nieeee ferdek z poznia

    11.09.2019 09:04
  • Malolepszy (gość)

    Kamidolowi się skończyły pomysły ale musicie przyznać że ten to ma łeb jak slkep

    11.09.2019 00:40
  • Patryk (gość)

    Wal Cię się wszyscy może i odcinki są coraz bardziej glupawe ale to jest klasyka nie mogę sobie wyobrazić przełanczając kanały na Polsacie i nie widzieć tego serialu to jest Polska klasyka tak jak Kevin Sam W Domu w Boże Narodzenie

    10.09.2019 22:56
  • AJI (gość)

    O nieee I tak tego już nie oglądam.

    10.09.2019 21:04
  • Sksi (gość)

    O nie płaczę to mój ukochany serial

    10.09.2019 20:09
  • XessusPL (gość)

    Tytuł powinnien być zgodny z prawdą a nie jakiś clickbait!

    10.09.2019 19:37
  • Mol (gość)

    Kiepscy to już szajs i gówno stare odcinki były super kończyć tę chałe .

    10.09.2019 18:51
  • A ja kocham (gość)

    ....ten serial, ale nie można odbierać go wprost biedaczkowie ((((:

    10.09.2019 18:20
  • Toja (gość)

    Co was kurwa podkusiło żeby żartować sobie że śmierci czy wy debile nie nie wiecie że nie żartuje się z takich rzeczy na prawdę przegieliście pałę

    10.09.2019 17:37
  • Ola (gość)

    Czas najwyższy niech wszyscy pozdychają koniec chały

    10.09.2019 17:35
  • Do Oeliksus (gość)

    O to im chodzi, żeby ludzi przyciągać, bo tak, to nikt by tych dennych wysrywów nie czytał...

    10.09.2019 16:42
  • Oeliksus (gość)

    Kolejny clickbait. Tytuły formuowane są w sposób jakby to odtwórca roli Ferdka, A. Grabowski umierał. Żenada.

    10.09.2019 16:08