„Świat według Kiepskich”. Krzysztof Dracz dokonał niemożliwego! Blisko 100 ról w jednym serialu to istny rekord! Widzieliście je wszystkie?

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom „Świata według Kiepskich”. Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”. Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

Multimedia

„Świat według Kiepskich” - Krzysztof Dracz

Krzysztof Dracz urodził się 20 września 1961 w Brzegu Dolnym. Jest polskim aktorem teatralnym, dubbingowym, telewizyjnym, głosowym i filmowym. Spełnia się również jako reżyser i scenarzysta. Aktor jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Pierwszy poważny debiut zaliczył w roku 1986, kiedy to wystąpił w serialu kryminalnym „Na kłopoty... Bednarski”. Przez większość swojego życia Krzysztof Dracz był związany z teatrem telewizji, gdzie wystąpił w kilkunastu różnych sztukach. Jednak największą rozpoznawalność przyniosły artyście liczne epizody, które odgrywał przez blisko 20 lat w sitcomie „Świat według Kiepskich”.

Renata Pałys opłakuje zmarłego Ryszarda Kotysa. Co tak naprawdę czuła po jego śmierci?Zobacz więcej

Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu

Jak się okazuje, od początku istnienia „Świata według Kiepskich”, Krzysztof Dracz w ciągu blisko 20 lat emisji serialu, wystąpił w 95 odcinkach na 576 możliwych. Co warto zaznaczyć, w niemal każdym z tych odcinków, artysta grał inną rolę, co czyni go absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o liczbę zagranych kreacji w jednym serialu.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, w jakich rolach wystąpił Krzysztof Dracz - legenda „Świata według Kiepskich”!

Zobacz galerię

Na twarzy uśmiech, ale w sercu wiele ran. Los boleśnie ją doświadczył Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kiepski widz (gość)

  Dajcie dalej świat według Kiepskich

  30.11.2022 21:43
 • BAWRY SZCZESCIA (gość)

  M JAK MILOSC

  02.09.2022 09:44
 • Kiepski widz (gość)

  Nagrywac dalej panie Dracz

  16.08.2022 22:52
 • ery14 (gość)

  erky14

  21.05.2022 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×