"Świat według Kiepskich". Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu. Prezentujemy listę wszystkich krecji aktora w słynnym sitcomie

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom "Świata według Kiepskich". Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w "Świecie według Kiepskich". Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - Krzysztof Dracz

Krzysztof Dracz urodził się 20 września 1961 w Brzegu Dolnym. Jest polskim aktorem teatralnym, dubbingowym, telewizyjnym, głosowym i filmowym. Spełnia się również jako reżyser i scenarzysta. Aktor jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Pierwszy poważny debiut zaliczył w roku 1986, kiedy to wystąpił w serialu kryminalnym "Na kłopoty... Bednarski". Przez większość swojego życia Krzysztof Dracz był związany z teatrem telewizji, gdzie wystąpił w kilkunastu różnych sztukach. Jednak największą rozpoznawalność przyniosły artyście liczne epizody, które odgrywał przez blisko 20 lat w sitcomie "Świat według Kiepskich".

Tak wyglądała kiedyś posiadłość Lubiczów. Wiadomo, gdzie można ją teraz zobaczyćZobacz więcej

Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu

Jak się okazuje, od początku istnienia "Świata według Kiepskich", Krzysztof Dracz w ciągu blisko 20 lat emisji serialu, wystąpił w 95 odcinkach na 576 możliwych. Co warto zaznaczyć, w niemal każdym z tych odcinków, artysta grał inną rolę, co czyni go absolutnym rekordzistą jeśli chodzi o liczbę zagranych kreacji w jednym serialu.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, w jakich rolach wystąpił Krzysztof Dracz - legenda "Świata według Kiepskich"!

Zobacz galerię

"Klan" doczekał się 4000 odcinków! To najdłuższy polski serial?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ery14 (gość)

    erky14

    21.05.2022 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×