"Świat według Kiepskich". Mariolka Kiepska, czyli Barbara Mularczyk. Jak zmieniła się przez 20 lat?

"Świat według Kiepskich" zadebiutował na antenie Polsatu 20 lat temu. W rolę córki Kiepskich - Mariolki - od początku wciela się Barbara Mularczyk. Jak się zmieniła przez ten czas? Zobacz, jak dziś wygląda córka Ferdka!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" jesienią 2019 w Polsacie - sprawdź program tv

Kiedy rozpoczynała się emisja serialu "Świat według Kiepskich" Barbara Mularczyk miała zaledwie 15 lat. Ropoczęła wtedy przygodę z Mariolką Kiepską, która trwa niezmiennie od 20 lat - do dzisiaj. Jej bohaterka jest córką Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) Kiepskich i siostrą Waldka (Bartosz Żukowski). Od niedawna także żoną Mikołaja Kopernika (Andrzej Kłak).

Jak zmienił się Andrzej Grabowski przez 20 lat trwania serialu? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Postać Mariolki na początku była karykaturą typowej polskiej nastolatki z ubogiej rodziny. Zawsze była jednak bardzo radosna i pomocna. Jako dziecko odznaczała się nieprzeciętną urodą i pobożnością, ksiądz proboszcz widział w niej nawet zakonnicę. Chętnie chodziła po mieście z chłopakiem Łysym i bawiła się na dyskotekach. Czas jednak mijał i Mariolka zmieniała się w kobietę. W

Przez 20 lat trwania serialu zmieniała się także wcielająca się w Mariolkę Barbara Mularczyk. Niektórzy twierdzą, że dziś jest nie do poznania. Trudno, aby było inaczej - 20 lat to jednak dużo czasu. Możecie przekonać się o tym na własne oczy oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Paździoch zostaje! Ryszard Kotys pojawił się na planie nowych odcinków serialu Polsatu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    Tłusta maciora

    07.08.2019 18:58
  • TM (gość)

    Ładna kobitka. Widać jak się zmieniała- stopniowo starzała. Nie afiszowala się na celebrytke jak Bożenka z Klanu....

    07.08.2019 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×