"Świat według Kiepskich". Mariusz Czajka chciał wyskoczyć z urną matki przez okno! Rozdzierające słowa aktora

Mariusz Czajka udzielił poruszającego wywiadu, w którym opowiedział o śmierci ukochanej mamy i zbiórce pieniędzy na jej pogrzeb. Jak zaczęły się jego problemy finansowe? Słowa aktora rozdzierają serce!

Multimedia

Mariusz Czajka o zbiórce na pogrzeb mamy. Co zrobi z pieniędzmi od internautów?

Jakiś czas temu Mariusz Czajka zwrócił się do internautów z prośbą o pomoc finansową, aby mógł zorganizować pogrzeb swojej mamy. Zbiórka przerosła jego najśmielsze oczekiwania.

Niestety wraz z dużymi pieniędzmi przyszły także oskarżenia i insynuacje. — Wtedy niestety zaczął się hejt, że chciałem 15 tysięcy, a mam dwa razy tyle, że jestem pazerny i na śmierci matki chcę się dorobić. Gdy usiadłem do komputera, okazało się, że jest już 50 tysięcy, więc natychmiast to zamknąłem, bo wiedziałem, co będzie mnie czekało. — wyznał aktor w rozmowie z Faktem i dodał — Hejterom powiem, że to nie jest kwota, która trafia do mojej kieszeni. Portal, na którym była zbiórka bierze 7 proc., czyli około 4 tysięcy, podatek od wzbogacenia 19 proc. trafia do ZUS-u, czyli 9 tysięcy. A nadwyżkę postanowiłem przeznaczyć na nagrobek, bo podczas odsuwania płyty pękła. A skoro ludzie z serca mi dali pieniądze, to go zrobię, bo to się mamie należy.

Mariusz Czajka potrzebował 15 tys. złotych, ma już dużo więcej! "Łzy mi napływają do oczu ze wzruszenia"Zobacz więcej

Rozdzierające słowa Mariusza Czajki. Chciał wyskoczyć z urną matki przez okno

W wywiadzie dla Faktu Mariusz Czajka opowiedział również o tym, jak zaczęły się problemy finansowe. Okazuje się, że źródłem jego kłopotów jest kredyt na budowę domu we frankach szwajcarskich oraz drugi kredyt, którym spłaca ten pierwszy. Zadłużony aktor przyznał, że nachodziły go już myśli samobójcze.

Stałem w rozkroku, bo stać mnie było tylko na to, by spalić mamę. Miałem opcję, że zakopię ją w ogródku, albo wezmę urnę pod pachę i wyskoczę z okna. Byłem na granicy życia i śmierci, bo nie wiedziałem, co zrobić z mamą. - powiedział Mariusz Czajka.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • KOLUMB (gość)

  ......nie chce się wierzyć,że jest tyłu psycholi, którzy dają kasę dla zwanego idioty!?

  27.01.2021 23:30
 • Kjrystek (gość)

  Głupi do spodu a ludzie wpłacając na jego konto jeszcze głupsi

  26.01.2021 23:19
 • Księgowa (gość)

  Podatku od wzbogacenia nie płaci sie do ZUS!!! Masakra...

  26.01.2021 19:54
 • Ja (gość)

  Ludzie! Brak słów! Można oszaleć od tej głupoty i pazerności bezwystydnych rodaków.

  26.01.2021 19:37
 • Amanda (gość)

  Wstyd i hańba .Jego mama chyba się w grobie przewraca ,że musieli ją pochować obcy ludzie bo synuś marnotrawny nie miał nawet dla niej na pochówek .Powinien się pod ziemię zapaść i nie pokazywać się już w telewizji

  26.01.2021 18:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×