"Świat według Kiepskich". Mariusz Czajka potrzebował 15 tys. złotych, ma już dużo więcej! "Łzy mi napływają do oczu ze wzruszenia"

Po śmierci matki, aktor Mariusz Czajka poprosił o pomoc finansową, aby mógł zorganizować pogrzeb. Okazuje się, że jego fani nie zawiedli - zamiast 15 tys. złotych, na koncie zbiórki zorganizowanej przez Czajkę jest już dużo większa kwota.

Multimedia

Mariusz Czajka wzruszony dobrocią fanów

Znany z takich produkcji jak m.in. "Świat według Kiepskich" i "Pierwsza miłość" aktor Mariusz Czajka przeżywa osobistą tragedię. W połowie stycznia zmarła jego ukochana mama, a on nie miał pieniędzy, aby zorganizować jej pogrzeb. Poprosił więc o pomoc, organizując internetową zbiórkę. Potrzebował 15 tys. złotych.

Znany aktor tonie w długach i prosi o pomoc! Nie ma pieniędzy na pogrzeb matkiZobacz więcej

Szybko okazało się, że fani po raz kolejny nie zawiedli. Po dwóch dniach na koncie zbiórki było aż 48 tysięcy złotych. "Pieniądze od internautów pozwolą mi na wynajęcie księdza i zrobienie mamie tzw. pogrzebu na bogato. Zapowiadało się tak, że będę musiał wziąć urnę mamy i zakopać gdzieś pod płotem, bo na tyle mi pozwalały moje środki finansowe. W związku z tym, że sytuacja tak się rozwinęła, jestem wzruszony i przejęty, że od dwóch dni łzy mi napływają do oczu ze wzruszenia. Tyle miłości i dobroci, co dostałem przez ostatnie dwa dni, to chyba w całym życiu nie doznałem" - powiedział "Faktowi" Czajka.

Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować, bo serce rośnie, a i wróciła moja wiara w człowieka. Byłem trochę załamany i zgnuśniały, bo dużo zła mnie spotkało w ostatnich latach, ale teraz dobro tak mnie przygniotło, że jestem szczęśliwy.

Aktor podkreśla, że wszystkie zebrane pieniądze wykorzysta na to, aby postawić rodzicom grób. Zbiórka wciąż trwa na stronie pomagam.pl.

Marzena Kipiel-Sztuka finansowo wisi nad przepaścią! "W grudniu nie będę już miała z czego żyć"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • łubudu (gość)

    Wstyd panie Czajka. Zero skromności i pokory. Za tę kasę proponuję wynająć samego Rydzyka i przenieść grób w pobliże pomnika Mamy Prezesa. Wtedy na pewno znajdzie pan świetnie płatną pracę od zaraz w JEDYNIE SŁUSZNYCH MEDIACH.

    20.01.2021 22:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×