"Świat według Kiepskich" odcinek 530. Paździoch i Boczek w sporze o toaletę! Co zrobią Hobbici? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Spór o publiczną toaletę w nowych odcinku seriali "Świat według Kiepskich". Dlaczego Paździoch zabroni Boczkowi korzystać z łazienki? Jaką rolę w sporze odegrają Hobbici? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" od poniedziałku do piątku o godz. 19:30 w Polsacie! - sprawdź program tv

W premierowym odcinku kultowego serialu "Świat według Kiepskich" będziemy świadkami międzysąsiedzkiego sporu o publiczną toaletę.

Mariolka Kiepska wychodzi za mąż! Kim jest jej ukochany? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marian i Helena Paździochowie są zbulwersowani dewastacją toalety. Przekonani o tym, że winowajcą całego zajścia jest Boczek, postanawiają przekonać do swoich racji Kiepskich i ostatecznie uniemożliwić Arnoldowi korzystanie ze wspólnej toalety. Metody na jakie zdecyduje się w starciu z sąsiadem okażą się niezwykle nowatorskimi rozwiązaniami.

Dziwnym zbiegiem okoliczności Boczek znajdzie sposób na zabezpieczenia wprowadzone przez Paździochów i Kiepskich. Gościnnie wystąpią Michał Koterski i Paweł Gawron-Jedlikowski, którzy wcielą się w role Hobbitów. Jaka będzie ich rola w sporze?

Weronika Książkiewicz dołącza do obsady! Jolasia królową? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×