"Świat według Kiepskich" odcinek 532. Halinka chce rozwodu! Odejdzie od Ferdka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 532. odcinek "Świata według Kiepskich". Halinka chce rozwodu! Czy to oznacza koniec małżeństwa Kiepskich? Kobieta wreszcie odejdzie od Ferdka? Sprawdźcie, co wydarzy się w 532. odcinku serialu "Świat według Kiepskich".

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - PREMIERA W ŚRODĘ, O GODZINIE 20:00, NA POLSACIE

Wydawać by się mogło, że nic ani nikt nie jest w stanie zagrozić małżeństwu Kiepskich. Kłótnie, awantury i nieporozumienia to codzienność w ich domu. Okazuje się jednak, że są granice, których przekroczenie oznaczają dla Haliny jedno – rozwód!

W kolejnym odcinku uwielbianego przez widzów sitcomu „Świat według Kiepskich” będziemy świadkami nagłej popularności Ferdka, która poważnie zagrozi małżeństwu Kiepskich. W wyniku awantury w sklepie Ferdek zostaje sfilmowany na osiedlu w dość intymnej sytuacji. Nagranie trafia do internetu, gdzie zyskuje ogromną popularność.

Paździoch i Boczek w sporze o toaletę! Co zrobią Hobbici? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Skala zjawiska przytłoczy Halinkę. Nowe wcielenie Kiepskiego nie spodoba się małżonce, która postanowi skonsultować się z prawnikiem w celu ustalenia warunków rozwodu. Rozpoznawalność Ferdka nie umknie uwadze prezesa Kozłowskiego, który wykorzysta go w swoich rozgrywkach politycznych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×