"Świat według Kiepskich" odcinek 536. Halinka zostanie dekoratorką wnętrz? Weronika Książkiewicz i Jan Jankowski gościnnie w serialu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 536. odcinek serialu "Świat według Kiepskich". Czy Halinka rzuci pielęgniarstwo i rozpocznie karierę dekoratorki wnętrz? Wszystko jest możliwe! Ponadto w najnowszym odcinku serialu gościnnie zagrają Weronika Książkiewicz i Jan Jankowski! Sprawdźcie, co wydarzy się w 536. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - PREMIERA W ŚRODĘ, O GODZINIE 20:00, NA POLSACIE

W 536. odcinku serialu „Świat według Kiepskich” Ferdek i Halinka puszczą wodze fantazji podczas oglądania telewizji. Kiepska zachwycona kompletem wypoczynkowym pokazanym w trakcie programu zacznie marzyć o posiadaniu takiego w domu.

Arnold Boczek dorobi się milionów na polu golfowym! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niespodziewanie pewnego dnia Halina znajduje wystawioną na śmietniku kanapę typu narożnik. Jest zachwycona, bo jak twierdzi, posiadanie takiego mebla było jej marzeniem. Postanawia wyrzucić stare meble i na nowo zaaranżować wystrój salonu.

Wspólnie z Ferdkiem korzystają z uroków życia na narożnej kanapie. Halinka zaczyna regularnie sprawdzać śmietnik mając nadzieję, że znajdzie tam inne potrzebne jej przedmioty codziennego użytku. Okazuje się jednak, że osiedlowy śmietnik jest czujnie obserwowany przez inne osoby z otoczenia. Do pełni szczęścia brakuje jej drzewka palmowego, które również trafia na śmietnik. Niestety dla Kiepskiej palmą zainteresują się również inni mieszkańcy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×