"Świat według Kiepskich" odcinek 537. Elżbieta Romanowska jako Gesslerowa! Oceni umiejętności Halinki! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Gesslerowa u Kiepskich! Elżbieta Romanowska wcieli się w ekspertkę kulinarną, która oceni umiejętności Halinki. Co powie? Sprawdź, co wydarzy się w 537. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 537. w środę, 31.10.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W najbliższym odcinku "Świata według Kiepskich" osiedle Kosmonautów czeka prawdziwa rewolucja! Do akcji wkroczy Gesslerowa (Ela Romanowska), która oceni umiejętności kulinarne Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka).

Halinka zostanie dekoratorką wnętrz? Weronika Książkiewicz i Jan Jankowski gościnnie w serialu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prezes Kozłowski (Andrzej Gałła) uświadomi Ferdka (Andrzej Grabowski) o przekroczeniu wszelkich norm zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Zbulwersowany Kiepski postanawia zaalarmować społeczeństwo i rozpocząć działania oceniające skalę zanieczyszczeń i przyczynę zjawiska. Zmiany postanawia zacząć od swojego mieszkania. Ferdek karci swoją żonę za gotowanie niezgodne z normami zdrowego żywienia. Halina broniąc się przez atakami wzywa nieopatrznie znaną na całą Polskę kuchmistrzynię, która ku zdziwieniu wszystkich pojawia się w mieszkaniu Kiepskich.

Rewolucja Gesslerowej nie przypadnie do gustu domownikom. Kuchmistrzyni oświadczy bowiem, że na jedzeniu Halinki „można połamać zęby, ludzi można potruć”. Załamana Kiepska traci wiarę we własne umiejętności. Winą za zamieszanie obarcza męża. Czy Ferdek odkupi swoje winy?

Arnold Boczek dorobi się milionów na polu golfowym! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×