"Świat według Kiepskich" odcinek 539. Halinka zostaje trensetterką mody! Odmieni Ferdka? [ZDJĘCIA]

Przed nami 539. odcinek serialu "Świat według Kiepskich". Halinka znajduje swoje nowe powołanie i zostaje... trendsetterką mody! Czy to oznacza, że jej szanowny małżonek Ferdynand będzie musiał przejść metamorfozę? Sprawdźcie, co wydarzy się w 539. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - PREMIERA W ŚRODĘ, O GODZINIE 20:00, NA POLSACIE

W „Świecie według Kiepskich” mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 czeka prawdziwa rewolucja modowa. Wszystko za sprawą Halinki, która odkryje sklep z używaną odzieżą „La La Land”. Jako pierwszy metamorfozę pod czujnym okiem Halinki przejdzie Ferdek. Odmieniony małżonek zaczyna obnosić się markowymi ubraniami na osiedlu, co nie umknie uwadze sąsiadów, w tym Prezesa Kozłowskiego, który postanowi odkupić od Kiepskiego oryginalne ubrania po droższej cenie.

Halinka zostanie dekoratorką wnętrz? Weronika Książkiewicz i Jan Jankowski gościnnie w serialu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W międzyczasie Halinka wpada w nałóg kupowania ubrań. Odkrywa, że pozyskiwanie markowych ubrań po promocyjnej cenie, a następnie ich sprzedaż z wysoką marżą może stać się świetnym sposobem na zarobek. Kiepscy postanawiają otworzyć stoisko z ubraniami. Przychody po pierwszym dniu okazują się tak duże, że Halina wraz z Ferdkiem chcą założyć rodzinną firmę. Nowy biznes ma okazać się przepustką do lepszego życia.

Czy rewolucja modowa, którą rozpoczęła Halina odmieni życie Kiepskich?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×