"Świat według Kiepskich" odcinek 543. Ferdek oskarżony o zdradę małżeńską! Halina chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rozwód w "Świecie według Kiepskich"?! Ferdek zostanie oskarżony o zdradę małżeńską, a Halina wystąpi o rozwód! Sprawdź, co wydarzy się w 543. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 543. w środę, 20.03.2019 o godz. 20:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Ferdek (Andrzej Grabowski) zostanie oskarżony o zdradę małżeńską! W 543. odcinku "Świata według Kiepskich" Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) znajdzie w kieszeni męża prezerwatywę. Zdenerwowana robi Kiepskiemu karczemną awanturę.

Jak zmienił się Andrzej Grabowski przez 20 lat trwania serialu? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Domniemana zdrada małżeńska uświadamia Kiepskiej, że poza zażenowaniem, nie czuje do Ferdka zupełnie nic! Kiepski usiłuje wytłumaczyć Halince, że prezerwatywa to prezent od Malinowskiej, która nie mając jak wydać reszty, ofiarowała mu gumę balonową… Niewzruszona Halina dzwoni do adwokata aby mówić warunki rozwodu z orzeczeniem o winie. Na osiedlu Kosmonautów wieści o niewierności Ferdka rozchodzą się z prędkością światła. Sąsiedzi śmieją się z Kiepskiego, murem stając po stronie Halinki.

Tymczasem Kiepska robiąc zakupy w sklepie osiedlowym dostaje od Malinowskiej gumę balonową, która okazuje się być prezerwatywą. Halina wie już, że popełniła straszny błąd. Chce przeprosić męża i wynagrodzić mu cierpienie. Niespodziewanie Janusz Marian (Sławomir Szczęśniak) realizuje umowę z Ferdkiem na zakup prezerwatyw i dostarcza je do mieszkania sąsiadów na oczach Haliny! Czy gumowy interes Ferdka z Januszem Marianem to przysłowiowy gwóźdź do trumny małżeństwa Kiepskich?

Młody Paździoch chce zaprzyjaźnić się z Kiepskimi! Co na to Ferdek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×