"Świat według Kiepskich" odcinek 548. Walduś trafia do aresztu! Co z nim będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Walduś Kiepski w areszcie! Czy syn Ferdka będzie musiał spędzić resztę życia za kratami? Co przeskrobał? Sprawdź, co wydarzy się w 548. odcinku serialu "Świat według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 548. w środę, 24.04.2019 o godz. 20:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 548. odcinku sitcomu "Świata według Kiepskich" Jolasia dojdzie do wniosku, że Waldek jest człowiekiem nieprzystosowanym do życia. Ma pretensje do małżonka, że nie dostarcza jej przyjemności. Prawdziwy mężczyzna, według niej, powinien mieć pomysł i plan na życie. Stawia Waldkowi ultimatum – albo skonstruuje życiowy plan do zachodu słońca, albo będą musieli się rozstać.

Cytaty, które zna cała Polska! Zobacz najlepsze teksty z "Kiepskich"!Zobacz więcej

Waldemar jest załamany, rozpaczliwie szuka nowego pomysłu na życie, który zadowoli Jolasię. Po radę udaje się do Ferdka, Haliny, Boczka i Prezesa Kozłowskiego – niestety nikt nie jest w stanie mu pomóc.

W obawie przed gniewem Jolasi, Kiepski nie mając planu na życie, postanawia nie wracać po zmroku do domu. Wdaje się w bójkę w parku miejskim, w trakcie której w Waldemarze rodzi się nieposkromiona bestia, której nie potrafi obezwładnić cały zespół straży miejskiej. Waluś trafia do aresztu, wciąż nie mając planu na życie. Czy Jolasia zaakceptuje małżonka bez życiowego planu, za to w więziennym stroju?

Jak zmienił się Andrzej Grabowski przez 20 lat trwania serialu? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×