"Świat według Kiepskich" odcinek 549. Walduś porażony piorunem! Zostanie przenośnym źródłem zasilania? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 549. odcinek serialu "Świat według Kiepskich". Tym razem Walduś zostanie porażony piorunem! Zostanie przenośnym źródłem zasilania? Sprawdźcie, co wydarzy się w 549. odcinku "Świata według Kiepskich"!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 549. w środę, 1.05.2019 o godz. 20:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W 549. odcinku serialu "Świat według Kiepskich" podczas strasznej burzy Waldek zostaje dwukrotnie porażony piorunem. Chociaż Kiepski zachowuje się inaczej iż zwykle, lekarz stwierdza, że nic mu nie jest. Przestraszona Halinka postanawia wdrożyć własne metody leczenia – odpoczynek i sen w ciemnym pomieszczeniu mają pomóc synowi w powrocie do pełni zdrowia. Nieoczekiwanie ciemny pokój rozjaśnia się, ponieważ Waldek jest napromieniowany i świeci w ciemności.

Wszystko za sprawą felernego zdarzenia podczas burzy, w wyniku którego w Waldusiu skumulowała się cała energia z pioruna. Mieszkańcy kamienicy postanawiają czerpać energię z Kiepskiego – Mariolka ładuje telefon, Jolasia suszarkę, Halinka pralkę, Ferdek telewizor, a Paździoch golarkę.

Walduś trafia do aresztu! Co z nim będzie? Zobacz więcej

Nadmierne ekspoatowanie Waldusia doprowadza mężczyznę do skrajnego wyczerpania. Jolasia jest niepocieszona, że małżonek stracił swój dar. Uważa go za wyładowaną baterię i nie chce z nim dłużej być. Załamany Waldek zostaje znowu porażony piorunem i odzyskuje swoją moc. Jako przenośne żródło zasilania jest uwielbiany przez wszystkich mieszkańców.

Czy Walduś okaże się skuteczną alternatywą na drożejące ceny prądu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Seba (gość)

    Hehe dawać

    01.05.2019 07:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×