"Świat według Kiepskich" odcinek 556. Ferdek zacznie prowadzić interesy z amerykańską armią! Piotr Stramowski w serialu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 556. odcinku "Świata według Kiepskich" Ferdek dostanie niesamowitą propozycję od amerykańskiej armii! Zbije fortunę na swoim pomyśle? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 556. w sobotę, 28.03.2020 o godz. 19:30 w Polsacie - sprawdź program tv

Ferdek (Andrzej Grabowski) wciąż szuka pomysłu na siebie i na swój biznes. W 556. odcinku ''Świata według Kiepskich" pojawi się okazja na zarobienie dużych pieniędzy!

Mostowiakowie, Boscy i Kiepscy, czyli najfajniejsze rodzinki z polskich seriali!Zobacz więcej

Ferdek i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) obejrzą amerykański film sensacyjny o zamachu na prezydenta. Pod jego wpływem Ferdkowi zacznie się wydawać, że ktoś czyha na jego życie. Jego obawy spotkają się z ogólnym niezrozumieniem, a nawet rozbawieniem otoczenia. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich okaże się, że Ferdek faktycznie jest poszukiwany przez oddział amerykańskiego Delta Force, który chce pozyskać od niego plany pewnej nieskomplikowanej broni wymyślonej w dzieciństwie.

W zamian za skrupulatnie wykonane szkiców zaoferują walizkę dolarów. Halinka będzie pod ogromnym wrażeniem wiedzy i zaangażowania męża w projekt. Ferdek niestety będzie borykał się z problemem blokady twórczej. Po rozmowie z sąsiadem dojdzie do wniosku, że potrzebuje wyzwalacza, który uwolni jego umysł i pozwoli skupić się na pracy. Najlepszym lekarstwem okaże się alkohol, którym gościnny Kiepski poczęstuje amerykańskich żołnierzy! Co z tego wyniknie?

W roli Żołnierza Armii US wystąpi Piotr Stramowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×