"Świat według Kiepskich" odcinek 562. Oskar oświadczy się Mariolce! Halinka zostawi Ferdka dla znanego naukowca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 562. odcinku serialu "Świat według Kiepskich" będziemy świadkami wielkich perturbacji w życiu uczuciowym rodzinki Kiepskich! Czy Mariolka w końcu znajdzie miłość życia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 562. w sobotę, 9.05.2020 o godz. 19:30 w Polsacie - sprawdź program tv

Nowe odcinki "Kiepskich" nie przestają zaskakiwać! Już wkrótce poważne uczuciowe zamieszanie wtargnie do życia nie tylko Marioli (Barbara Mularczyk), ale także Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka).

Festiwal Polsatu nie odbędzie się w maju! Na kiedy został przełożony?Zobacz więcej

W 562. odcinku serialu "Świat według Kiepskich" Ferdkowi zepsuje się telewizor. Kiepski poprosi o pomoc Oskara (Sebastian Stankiewicz), który jest lokalną złotą rączką. Niespodziewanie w drzwiach stanie jednak ktoś inny, Kiepskich odwiedzi Mirek Kudaśko (Piotr Miazga), mężczyzna, który przed laty podkochiwał się w Halince.

Okaże się, że Mirek jest obecnie znanym naukowcem, który pracuje w Szwajcarii przy wielkim zderzaczu hadronów. Delikatnie mówiąc, osiągnięcia Ferdka będą przy tym wyglądać dość blado. Halinka będzie oczarowana byłym adoratorem i opowie Mariolce historię jak niefortunnie wybrała Ferdka zamiast Mirka.

Blanka Lipińska nie poprowadzi 2. edycji programu? Pisarka zdradziła swoje plany!Zobacz więcej

Gdy w domu Kiepskich wreszcie pojawi się Oskar, Mariolka zakocha się w nim od pierwszego wejrzenia, a kuzyn Badury (Lech Dyblik) odwzajemni uczucie. Ferdek dojdzie do wniosku, że to on, sprowadzając Oskara, wygenerował tę cząstkę elementarną, jaką jest miłość. Uzna, że wcale nie jest gorszy od Mirka i postanowi zawalczyć o Halinkę!

Tymczasem uczucie Oskara okaże się tak silne, że postanowi od razu poprosić Ferdka o rękę Mariolki. Czy Kiepscy pobłogosławią nowy związek córki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bartek (gość)

    Nowe odcinki w ogóle nie są śmieszne. Z całym szacunkiem dla Pana Kotysa,ale już nie powinien występować. Jego dialogi są nijakie z uwagi na wiek aktora.

    09.05.2020 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×