"Świat według Kiepskich" odcinek 564. Halinka chce "naprawić" Ferdka! Oskar będzie go kontrolował przy pomocy chipa?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 564. odcinku "Świata według Kiepskich" Halinka będzie miała dość lenistwa Ferdka i postanowi go "naprawić". Z pomocą przyjdzie jej Oskar, którego eksperyment przyniesie nieoczekiwane skutki... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Świat według Kiepskich" odcinek 564. w sobotę, 23.05.2020 o godz. 19:30 w Polsacie - sprawdź program tv

Nowa postać w serialu "Świat według Kiepskich" nieźle zamieszała! Oskar (Sebastian Stankiewicz), narzeczony Mariolki (Barbara Mularczyk-Potocka) będzie miał dużo różnych pomysłów...

Oskar chce wykorzystać Mariolkę? Ferdek zacznie swoje śledztwo! Przy okazji odkryje skarb?Zobacz więcej

W 564. odcinku Oskar wsławi się w kamienicy przy ulicy przy Ćwiartki swoimi talentami technicznymi i przy użyciu nauki, będzie nieść mieszkańcom pomoc w wielu codziennych sprawach. Zachwyty nad zdolnościami Oscara nie będą miały końca. Paździochowa (Renata Pałys) będzie uważać, że narzeczony Mariolki to artysta i naukowiec w jednym. Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka), rozgniewana na Ferdka (Andrzej Grabowski) za jego lenistwo, zwierzy się Oskarowi, że przydałaby się mężowi gruntowna i całościowa naprawa. Przyszły zięć podejmie się wyzwania.

Podekscytowana Kiepska zainstaluje w uchu Ferdka czip, aby ułatwić Oscarowi analizę zachowania badanego. Na podstawie szczegółowej obserwacji, Oscar postanowi wytrącić Ferdka z jego codziennych schematów działania i skierować jego uwagę na obiekty, których Kiepski do tej pory unikał. Przyniesie to jednak nieoczekiwane skutki… Jakie? Przekonamy się w następnym odcinku "Świata według Kiepskich"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×