"Świat według Kiepskich". Paździoch nie zniknie z serialu! Co dalej z postacią zmarłego Ryszarda Kotysa? Twórcy znaleźli rozwiązanie!

"Świat według Kiepskich" stracił w ostatnich miesiącach dwóch wybitnych aktorów. Już wiadomo, co stanie się z postacią Paździocha, w którego wcielał się zmarły w styczniu br. Ryszard Kotys. Twórcy serialu "Świat według Kiepskich" mają ciekawy pomysł, który powinien spodobać się widzom.

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - co stanie się z Paździochem po śmierci Ryszarda Kotysa?

Śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa wstrząsnęła w ostatnich miesiącach fanami serialu "Świat według Kiepskich". Serialowi Arnold Boczek i Marian Paździoch byli uwielbiani przez widzów i wiele wnosili do fabuły kultowej produkcji Polsatu. Choć pojawiły się głosy, że po śmierci dwóch wybitnych aktorów produkcja serialu "Świat według Kiepskich" powinna zostać zakończona, to jak przyznała w jednym z wywiadów Renata Pałys, serialowa żona Paździocha: -Życie jest okrutne, ale show must go on.

Kultowy serial Polsatu NIE zostanie zakończony?! Renata Pałys: "Show must go on"Zobacz więcej

W mediach pojawiły się już pierwsze informacje na temat naprędce zmienianych scenariuszy nowych odcinków "Kiepskich". "Super Express" donosi, że ich fabuła będzie teraz mocno skoncentrowana wokół rodziny Ferdka (Andrzej Grabowski). Większą rolę ma odgrywać również nieślubny syn Paździocha, który jest owocem jego romansu z piękną Romką.

To właśnie Janusz (w tej roli Sławomir Szczęśniak) po śmierci odtwórcy roli Mariana Paździocha ma stać się jednym z głównych bohaterów.

Będzie stałym lokatorem kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 – powiedziała "Super Expressowi" osoba z produkcji.

Czy widzowie docenią pomysł twórców "Świata według Kiepskich"? Przekonamy się najpewniej wiosną tego roku, kiedy nowe odcinki zadebiutują na antenie Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Æ dzbannnnn (gość)

  Powinni skończyć produkcje.

  13.04.2021 22:07
 • Scytia (gość)

  Niestety, od pewnego czasu polskie seriale nie powalają.Nudne. Aktorzy są nieatrakcyjni , nieciekawi, chamscy, dziwnie mówią, jakoś szybko, a przy tym kobiety seplenią."Kiepskich" oglądam, bo jest to niezła komedia, ale aktorzy wykruszają się. Taśmowe seriale typu M i jak dalej... już dawno straciły swój wątek. nie oglądam tego od lat. Z wielką przyjemnością oglądam seriale tureckie , bo jest tam dbałość o wyrażanie uczuć, jest odpowiedni dobór aktorów, piękne widoki i cóż, wyjątkowo piękni aktorzy.Oraz dobre treści. Np. Imperium Miłości. To klejnot.I jest tam ten turecki romantyzm. Tego nam, Słowianom, w tym anglosaskich przekazach brakuje. Anglosaska uroda niewiast niestety... hmmm.. bez komentarza.Tak jak w Wichrach Czasu... Jedynie on, ten Ros jest nie po angielsku przystojny.Na szczęście! Seriale rosyjskie są ciekawe, ale podobnie jak w Polsce brak przystojnych aktorów. Lubię kino azjatyckie, a ściślej chińskie lub koreańskie. Japońskie też są udane.

  26.02.2021 16:34
 • Zehra (gość)

  Tylko tureckie seriale a nie byle co polskie niestety

  24.02.2021 21:47
 • Tancred (gość)

  Polsat i ATM urwały chamsko Falę Zbrodni a na ten shit ciągle mają kasę, szkoda bo ja tego ścierwa od 15 lat już nie oglądam

  24.02.2021 20:09
 • K. (gość)

  Nowe odcinki to żenujący dramat

  24.02.2021 19:54
 • Gość (gość)

  Odcinki nagrane rok temu do tej pory nie zostały nigdzie wyemitowane, a w wiosennej ramówce nie znalazło się dla nich miejsce, więc tegoroczne odcinki na pewno nie zostaną wyemitowane wiosna tego roku. Nie wiem skąd bierzecie takie informacje.

  24.02.2021 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×