"Świat według Kiepskich". Paździoch zniknie z serialu?! Ryszard Kotys odejdzie ze względu na problemy zdrowotne?

Od 20 lat widzowie Polsatu oglądają Ryszarda Kotysa w roli Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich". Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wkrótce zabraknie go w serialu. Aktor boryka się z problemami zdrowotnymi.

Multimedia

Ryszard Kotys zyskał ogromną popularność w 1999 r., gdy po raz pierwszy pokazał się jako Marian Paździoch w "Świecie według Kiepskich" Telewizji Polsat. Obok Andrzeja Grabowskiego, Marzeny Kipiel-Sztuki i Dariusza Gnatowskiego w serialu pojawiał się regularnie przez 20 lat.

Kultowy serial Polsatu obchodzi 20. urodziny! Jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie?Zobacz więcej

Niestety dochodzą do nas niepokojące informacje wskazujące na to, że wkrótce może zabraknąć Paździocha. Okazuje się bowiem, że 87-letni Ryszard Kotys boryka się z postępującymi problemami zdrowotnymi. Z udziału w serialu miał zrezygnować już w ubiegłym roku, gdy przeszedł poważne zapalenie płuc. Aktor nie chciał się jednak poddać. Teraz wydaje się to nieuniknione.

Prawdopodobnie Kotys nie pojawi się już na planie nowych odcinków "Świata według Kiepskich". Wskazuje się, że ma problemy z pamięcią oraz nawet orientacją w terenie. - To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - mówił jakiś czas temu serialowy Paździoch.

Cytaty, które zna cała Polska! Zobacz najlepsze teksty z "Kiepskich"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktoria (gość)

    Fajny był jako sprzedawca kota w "Sami swoi". Poprawy zdrowia Panie Ryszardzie.

    30.06.2019 20:26
  • ZAWIEDZIONA (gość)

    Lubię serial z Ryszardem który to gra Maiana Pazdziocha Jest wesołym i pogodnym aktorem Życzę jemu duuuzo zdrowia

    30.06.2019 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×