"Świat według Kiepskich". Paździoch zostaje! Ryszard Kotys na planie nowych odcinków serialu Polsatu!

Ryszard Kotys nie odchodzi ze "Świata według Kiepskich"! Produkcja serialu wydała specjalny komunikat w sprawie rzekomych problemów zdrowotnych aktora, wcielającego się w Mariana Paździocha.

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - Paździoch zostaje!

W nawiązaniu do licznych publikacji w mediach na temat aktora Ryszarda Kotysa, produkcja serialu "Świat według Kiepskich" wydała oficjalny komentarz. Zaprzeczyła w nim doniesieniom, jakoby serialowy Marian Paździoch miał zniknąć z ekranu.

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa.

Paździoch zniknie z serialu?! Ryszard Kotys odejdzie ze względu na problemy zdrowotne?Zobacz więcej

Prace na planie nowych odcinków "Świata według Kiepskich" już się rozpoczęły. Na fotografiach z ostatnich dni zdjęciowych widać m.in. Ryszarda Kotysa i Renatę Pałys (Helena Paździoch). Jesienią w serialu pojawią się także m.in. Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Mariola (Barbara Mularczyk), Waldek (Bartosz Żukowski), Anna Ilczuk (Jolasia), Dariusz Gnatowski (Boczek), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Kozłowski), Joanna Kurowska (Kozłowska), Lech Dyblik (Badura), Stasiek (Marek Pyś), Henryk Gołębiewski (Bocian).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×