"Świat według Kiepskich". Piotr Stramowski na planie nowych odcinków. Kogo zagra?

Piotr Stramowski pojawi się gościnnie w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich". Kogo zagra i co jego bohater będzie robił na Ćwiartki3/4? Zobaczcie zdjęcia z planu!

Multimedia

Piotr Stramowski w "Świecie według Kiepskich"

W każdym sezonie "Świata według Kiepskich" pojawiają się goście specjalni. Na planie gościli już m.in. Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Ibisz, Elżbieta Romanowska, Daniel Olbrychski i Marcin Dorociński.

Ferdek Kiepski umiera! To koniec serialu?Zobacz więcej

W nowych odcinkach również zobaczymy wyjątkowych gości. W jednym z odcinków pojawi się Piotr Stramowski, który wcieli się w żołnierza Armii US. Odcinek z udziałem aktora nosi tytuł "Zamach" i patrząc na zdjęcia z planu wygląda na to, że do Polski przyleci prezydent Stanów Zjednoczonych. Niestety podczas jego wizyty dojdzie do zamachu, a podejrzenia padną na mieszkańców kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4.

Do domu wkroczą żołnierze, a jednym z nich będzie właśnie Piotr Stramowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michal0802 (gość)

    Ja się zaczynam denerwować na Polsat, gdyż zamiast emitować nowe odcinki, emitują powtórki (na wrzesień nie ma zaplanowanych premierowych odcinków - wg Telemagazyn). A i jeszcze można oglądać nowe odcinki na Ipli, ale trzeba za nie zapłacić.

    15.09.2019 12:05
  • gość (gość)

    Piotr Stramowski 30l. zagra w serialu komediowym "Świecie według Kiepskich" jesienią w polsacie 19:30 w soboty nowe odcinki nowego sezonu

    13.09.2019 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×