"Świat według Kiepskich". Poruszające wyznanie córki Dariusza Gnatowskiego. Julia nie zdążyła pożegnać się z ojcem

Julia Gnatowska opublikowała w sieci poruszający wpis dotyczący śmierci jej ojca, Dariusza Gnatowskiego. Aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich" zmarł 20 października w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie.

Multimedia

Julia Gnatowska o śmierci ojca, Dariusza Gnatowskiego

Śmierć Dariusza Gnatowskiego odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Popularny aktor i odtwórca roli Boczka z serialu "Świat według Kiepskich" zmarł 20 października. Aktor trafił do szpitala w Krakowie z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową, mimo reanimacji nie udało się go uratować. Miał koronawirusa. Oprócz tego od wielu lat chorował na cukrzycę typu 2.

Rodzina i przyjaciele w ostatnim pożegnaniu Dariusza Gnatowskiego. Aktor spoczął na Cmentarzu Podgórskim w KrakowieZobacz więcej

Pogrzeb artysty odbył się 3 listopada w Krakowie. Głos w sprawie śmierci ojca zabrała Julia Gnatowska.

Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje od nas wszystkich. Tata niestety odszedł od nas wczoraj. Zmiażdżył go COVID. Proszę, uważajcie na siebie i swoich bliskich, czasem daleko znaczy bezpiecznie. Zamiast kwiatów, serduszek, łańcuszków i postów, jeśli macie możliwość, wspierajcie walkę z wirusem w Polsce - datkami, wolontariatem albo tylko dystansem, maseczką i płynem [...] Dziękuję ekipie Szpitala im. Dietla i panom z karetki, niestety ja nie dojechałam na czas - napisała po śmierci ojca Julia Gnatowska.

Jak wygląda córka zmarłego artysty? Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×