"Świat według Kiepskich" powraca! Metamorfoza Ferdka i ślubne plany w nowych odcinkach. Kiedy premiera? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Świat według Kiepskich"! W premierowych odcinkach Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Uwagę zwróci też nowy wygląd Ferdka...

Multimedia

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do "Świata według Kiepskich". Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień 2018. W nowej serii Boczek przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. Dla Ferdka (jakże odmienionego!) i Paździocha niespodziewany sukces ich sąsiada, to cios. Mężczyźni postanawiają sami wymierzyć temu sprawiedliwość.

18 ciekawostek na 18. urodziny serialu [GALERIA]Zobacz więcej

W nowym sezonie Halina nie będzie mogła pogodzić się ze starością, kiedy jakiś mężczyzna ustąpi jej miejsca w tramwaju. Halina postanawia zadbać o formę. Po latach ściągają z Ferdkiem ze ściany nieużywany od lat rower.

Mariolka i Mikołaj Kopernik powiedzą sobie "TAK"!

Kopernik cały czas stara się o względy Mariolki. Ferdek, który zaczyna sobie zdawać sprawę, że jego latorośl młodsza już nie będzie, postanawia pomóc szczęściu. Tym bardziej, że jego przyszły zięć znajduje sobie nowe hobby - warzenie piwa.

W przyspieszonym tempie udaje się Ferdkowi zorganizować świniaka, księdza, suknię ślubną oraz gości. Na koniec zostaje mu tylko przekonanie Mariolki do ożenku, co łatwe nie będzie. Mimo swoich 33 lat, dziewczyna nie planowała jeszcze wychodzić za mąż.

Pamiętacie kto zawitał do kultowej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4? Przypominamy gości specjalnych najpopularniejszego sitcomu w Polsce! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Powróci też temat prywatnej publicznej toalety. Wytrzymałość mieszkańców kamienicy sięga zenitu. Boczek nie potrafi kulturalnie z niej korzystać. Jedynym rozwiązaniem jest uniemożliwienie niesfornemu sąsiadowi korzystania z WC. Ale jak zrobić to skutecznie? Paździoch stawia na nowe technologie. Niestety, każde zabezpieczenie zostaje złamane. Jakim cudem Boczkowi udaje się za każdym razem obalić system?

- Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Rozpoczynaliśmy zdjęcia do tego serialu w grudniu 1998 roku, w przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodu do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie - mówi producentka serialu z ramienia ATM Grupa, Anna Skowrońska.

W nowej serii zagrają: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak) oraz gościnnie m.in. Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik oraz Marek Pyś i Henryk Gołębiewski.

Zobacz galerię

Tak było na planie poprzedniej serii...

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin Lewandowski (gość)

    Ja myślę, że nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będzie nie od 5 września 2018 (zresztą którego będzie w każdą środę All Together Now), tylko od 8 września 2018 w każdą sobotę na godz. 20:00, po czym o godz. 20:30, przez 39 tygodni z wyjątkiem soboty przed świętami Bożego Narodzenia, soboty przed Sylwestrem oraz Wielkiej Soboty, archiwalne odcinki serialu "W rytmie serca". Ale podobną sytuację mieliśmy na przełomie 1999 i 2000 roku, kiedy to o godz. 20:00 premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" i o godz. 20:30 archiwalne odcinki "Miodowych lat". W związku z tym na przełomie 2018 i 2019 roku premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" i archiwalne odcinki "W rytmie serca" oglądalność się znacznie poprawia (pokona TVP1 z serialem "Komisarz Alex", pokona TVP2 z programem "The Voice of Poland" oraz pokona TVN z programem "Mam talent!").

    25.06.2018 18:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×