"Świat według Kiepskich". Powstanie specjalny odcinek dedykowany zmarłym aktorom

"Świat według Kiepskich" powoli dobiega końca. Jesienią na antenie Polsatu ukaże się ostatni, 31 sezon. W zeszłym roku ekipa serialu pożegnała dwóch aktorów, przez lata związanych z produkcją - Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Twórcy "Świata według Kiepskich" postanowili w szczególny sposób uczcić ich pamięć. Powstanie specjalny odcinek w hołdzie zmarłym aktorom.

Multimedia

"Świat według Kiepskich" - powstanie odcinek specjalny

"Świat według Kiepskich" niewątpliwie zapisze się w historii polskiej telewizji. Choć początkowo mało kto wróżył tej produkcji sukces, serial stał się prawdziwym fenomenem, a aktorzy występujący w nim zyskali popularność i sympatię widzów. Prócz Andrzeja Grabowskiego, który wcielił się w kultową już dziś postać Ferdynanda Kiepskiego, przez ponad 20 lat z produkcją związani byli zmarli w zeszłym roku Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch i Dariusz Gnatowski, czyli serialowy Boczek. Ich nieobecność w najnowszych odcinkach nie mogła umknąć uwadze widzów, którzy pokochali tworzone przez nich postaci. Twórcy serialu postanowili w szczególny sposób uczcić ich pamięć. Dlatego też powstanie specjalny odcinek poświęcony Boczkowi i Paździochowi. W ten sposób ekipa "Świata według Kiepskich" chce oddać hołd zmarłym aktorom. Data premiery odcinka specjalnego nie jest jeszcze znana.

Serialowa Jolasia szykuje się na emeryturę? Wyjawiła, że od dawna o tym marzyZobacz więcej

Koniec "Świata według Kiepskich"

Nie jest tajemnicą, że serial "Świat według Kiepskich" niebawem zniknie z anteny. Polsatowski sictom był jednym z najdłużej emitowanych seriali w Polsce, pierwszy odcinek miał premierę w 1999 roku. W głównych rolach wystąpili Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys czy nieżyjący już Krystyna Feldman, Bohdan Smoleń, Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski. Choć Polsat nie zdradził powodów decyzji o zakończeniu emisji serialu, można się domyślać, że wpływ na nią miało odejście dwóch czołowych aktorów, czyli serialowego Paździocha i Boczka.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×