"Świat według Kiepskich" sezon 23. Co w nowych odcinkach? Co dalej z Ferdkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

Po rocznej przerwie aktorzy „Świata według Kiepskich” wrócili na plan serialu. Trudno w to uwierzyć, ale to już 23. sezon tego kultowego serialu! Sprawdźcie, czego się spodziewać po nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"!

Multimedia

"ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH" SEZON 23 - PREMIERA W ŚRODĘ, 5 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:00 NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT

W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” to kolejna porcja zabawnych i tak abstrakcyjnych sytuacji, o których „nie śniło się nawet fizjologom”.

W jesiennych odcinkach będziemy świadkami m.in. nagłego i niespodziewanego bogactwa Boczka, który przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. W życiu Mariolki również szykują się wielkie zmiany. Kopernik, który cały czas stara się o jej względy, pozyska wsparcie Ferdka w dążeniach do szybkiego ożenku z jego córką.

Ślub Mariolki i Kopernika w nowych odcinkach! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku! W przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie! Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie - mówi producentka serialu z ramienia Grupy ATM, Anna Skowrońska.

W nowych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szoł mi Polska (gość)

    Niezły serial , o wszystkim co nas otacza , i oznacza. To gościnny komentarz , jak " kiepski " elementarz , Oglądam wasze odcinki , i tak powiem , bez docinki. Jak ta " pupcia - dupcia " od fryzury , czy pasują do jej kultury , bo choć kocha " ______ " skrycie , marne ma tam swoje życie . Pozdrowienia dla wszystkich!

    08.10.2018 17:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×