"Świat według Kiepskich" sezon 23, odcinek 1. Mariolka Kiepska wychodzi za mąż! Kim jest jej ukochany? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W najbliższą środę na antenie Telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowy odcinek 23. sezonu „Świata według Kiepskich”. Po rocznej przerwie mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 ponownie rozśmieszą widzów potężną dawką abstrakcyjnych sytuacji, które „nie śniły się nawet fizjologom”.

Multimedia

"ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH" SEZON 23 - PREMIERA W ŚRODĘ, 5 WRZEŚNIA, O GODZINIE 20:00 NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT

W nadchodzącym odcinku Ferdek (Andrzej Grabowski) obawia się o przyszłość Marioli (Barbara Mularczyk-Potocka), która deklaruje, że chce pozostać osobą niezamężną. Kiepski uważa, że dzieje się tak, ponieważ nie poznała odpowiedniego mężczyzny. Zatroskany ojciec postanowi znaleźć Mariolce kandydata na męża, którym okaże się jej oddany adorator – Mikołaj Kopernik (Andrzej Kłak).

Co w nowych odcinkach? Co dalej z Ferdkiem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Ferdek dostrzeże w mężczyźnie cechy, których wybredna córka nie zauważa. Do swojego pomysłu przekona Halinkę (Marzena Kipiel-Sztuka), a następnie zacznie organizować rodzinną uroczystość. Na końcu Kiepski musi przekonać Mariolkę, która nie będzie podzielała entuzjazmu rodziców. W negocjacjach pomocna okaże się żona Waldusia – Jolasia (Anna Ilczuk).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zakochany i jurny Mikołaj Kopernik (gość)

    Już nie mogę się doczekać nocy poślubnej z córką Ferdka Kiepskiego. Oj będzie się działo!!!

    04.09.2018 23:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×